Main
Search
Press Report
Entries
Events
Schedule
Participants
Participant Filter
Clubs
Participant Counts
Results
Medal Winners
Results
Results (by date)
Specific results
Final results filter
Finals results (participants)
Totals
Participant Medals
Team Points
Individual Points
Club Medals
Club Points
Records
New Records
Previous Records
Records for next meet

For organizers
Event Result Sheets
Result Sheets for dates
Schedule Printing
Schedule Filter
Club Entries
Book Entries
Form Entries
Participant Ranks
Time Conversions

Feedback Form
About

   

TWELFTH MUMBAI INTER ISC / ICSE SCHOOLS AQUATIC CHAMPIONSHIP 2015

Swimming
Team Points
By number of points    By age group

Points for participants and teams, organized by number of points
Sr.No.
Participant
Club
Age Group
Points
1 Aamir Arsiwala Beacon High 21
2 Andrew Dias Podar Nerul 21
3 Anya Tyagi Hiranandani Thane 21
4 Kiara Bangera D. Ambani 21
5 Mufaddal Kapasi Hiranandani Powai 21
6 Palak Dhami Shishuvan 21
7 Srish Maulik RSB AVM 21
8 Vinit Mane Vibgyor Mumbai 21
9 Annanya Nayak Vibgyor Mumbai 19
10 Jispa Doshi D. Ambani 19
11 Sagarika Jain SD Singhania 19
12 Trisha Karkhanis SD Singhania 19
13 Vedant Bapna Bombay Scottish 19
14 Aanya Wala Bombay Scottish 18
15 Amber Malandkar Hiranandani Powai 18
16 Harshal Shardul Horizon Nashik 18
17 Ishaan Nagarkatti Jasudben 18
18 Tejaswita Bhardwaj Vibgyor Mumbai 18
19 Ananya Kochhar Bombay Scottish 17
20 Arshi Vora Bombay Scottish 17
21 Dhanayush Raninga Vibgyor Mumbai 17
22 Evanka Shah Jamnabai 17
23 Janhavi Shah JB Petit 17
24 Keya Mody Jamnabai 17
25 Kiran Mathews Hiranandani Powai 17
26 Sanjiti Saha BAF Petit 17
27 Anaya Punamiya JB Petit 16
28 Atharva Jarange North Point 16
29 Dhruv Patel Hiranandani Thane 16
30 Rishabh Asudani AVM Bandra W 16
31 Tanishka Singhania JB Petit 16
32 Vedika Makhija AVM Bandra W 16
33 Arth Gupta Vibgyor Mumbai 15
34 Atharv Phadke SD Singhania 15
35 Sabhyasachi Panigrahi Vibgyor Mumbai 15
36 Soham Nair SD Singhania 15
37 Yash Patki Ryan Nerul 15
38 Aakanksha Vora Cathedral 14
39 Aarushi Sharma Vibgyor Mumbai 14
40 Aditya Ghosh Jamnabai 14
41 Meet Makhija AVM Bandra W 14
42 Nikita Rane Gokuldham 14
43 Pratyush Mahajan SD Singhania 14
44 Pushya Sahajwani Gokuldham 14
45 Rishabh Rao Jamnabai 14
46 Ryan Jacob Gundecha Academy 14
47 Stuti Daga D. Ambani 14
48 Vinayak Kuvar Fravashi 14
49 Albin Alex SD Singhania 13
50 Devansh Jalan Cathedral 13
51 Manas Chorge Lakshdham 13
52 Muskaan Patel D. Ambani 13
53 Raghav Jetley Gokuldham 13
54 Spandan Yeole Vibgyor Mumbai 13
55 Aditya Shah Jankidevi 12
56 Aratrika Biswas Vidya Valley 12
57 Ayesha Modak Jamnabai 12
58 Eshaan Kashikar Bombay Scottish 12
59 Pragati Gupta Jasudben 12
60 Radhika Gawde St. Johns 12
61 Sanah Bhabha Jamnabai 12
62 Siya Devrukhkar Parle Tilak ICSE 12
63 Tia Karkhanis SD Singhania 12
64 Aryaman Parpia AVM Bandra W 11
65 Huzaifa Poonawala Campion 11
66 Mallika Sinha Hiranandani Thane 11
67 Nicolas Fernando L. Podar 11
68 Sakeena Baker Cathedral 11
69 Seeya Bijlani AVM Bandra W 11
70 Veer Mehta Jamnabai 11
71 Aria Seth VCW AVM 10
72 Arianna Jolly Cathedral 10
73 Dhiraj Jain SD Singhania 10
74 Kalpit Singh SD Singhania 10
75 Mallika Dasgupta AVM Bandra W 10
76 Mehlam Ghadialy St. Marys ICSE 10
77 Proteeti Sinha AVM Bandra W 10
78 Shlok Shah Bombay Scottish 10
79 Harshi Shroff CNM 9
80 Khushi Deshmukh Queen Mary 9
81 Kimaya Ahirrao Ashoka Nasik 9
82 Laksh Puri Vibgyor Mumbai 9
83 Abha Mirashi Hiranandani Thane 8
84 Aditi Patil Fravashi 8
85 Arnav Agrawal Hiranandani Powai 8
86 Atharv Agrawal Hiranandani Powai 8
87 Ethan Sequeira Vibgyor Mumbai 8
88 Gayatri Sanghi JB Petit 8
89 Ishani Kumar CNM 8
90 Khushi Patel Jamnabai 8
91 Muskaan Lucknowala JB Petit 8
92 Neym Rizvi Lakshdham 8
93 Pratham Shah St. Johns 8
94 Rishi Desai Atul 8
95 Saksham Jha Gokuldham 8
96 Aayush Halgekar Gokuldham 7
97 Ananya Srinivasan D. Ambani 7
98 Arnav Bangera D. Ambani 7
99 Aryaman Khataukar Gokuldham 7
100 Neha Gadre Atul 7
101 Prasad Hirlekar Bombay Scottish 7
102 Sagar Malandkar Hiranandani Powai 7
103 Tanisha Chheda JB Petit 7
104 Vahrun Taraporewala D. Ambani 7
105 Varad Kuvar Fravashi 7
106 Vedant Sharda Bombay Intl. 7
107 Aashni Joshi Billabong Thane 6
108 D. Vamika RSB AVM 6
109 Khushi Jain L. Podar 6
110 Linda George Atul 6
111 Reyan Gada Bombay Scottish 6
112 Soham Patil SD Singhania 6
113 Sumukh Bhatia VCW AVM 6
114 Swapnil Patil Atul 6
115 Vedant Parekh Bombay Intl. 6
116 Zahra Sakarwala JB Petit 6
117 Aditya Shetty Greenlawns High 5
118 Chinmayee Somane Euro Airoli 5
119 Debeshwar Mukkherjee RSB AVM 5
120 Dirgham Maniar Atul 5
121 Gairik Mukherjee RSB AVM 5
122 Kavir Kothari Bombay Intl. 5
123 Keya Daruwala Cathedral 5
124 Laukik Khandekar Ashoka Nasik 5
125 Myra Jadwani Beacon High 5
126 Rashi Muthukumar Bombay Scottish 5
127 Soham Chikane St. Peters 5
128 Tulasi Gandhi Atul 5
129 Vedant Agrawal Bombay Scottish 5
130 Vedant Shah Jankidevi 5
131 Vritti Oza Jamnabai 5
132 Aditi Nazre Bombay Scottish 4
133 Advikaa Ramesh Vibgyor Mumbai 4
134 Akshay Aserkar Vidya Valley 4
135 Anika Shah Cathedral 4
136 Anuja Ugle Horizon Nashik 4
137 Anusha Chanda Hiranandani Powai 4
138 Aryan Dinakaran SSRVM Mulund 4
139 Iqra Shaikh Christ Church 4
140 Kareena Shankta Hiranandani Powai 4
141 Krishna Bari Lakshdham 4
142 Mallika Singh Hiranandani Powai 4
143 Manan Sethna Atul 4
144 Sanika Daga D. Ambani 4
145 Shruti Manghani Queen Mary 4
146 Vivaan Sethi Marble Arch 4
147 Zanaee Raghavan Cathedral 4
148 Antara Agrawal Jamnabai 3
149 Armaan Jetha Bombay Scottish 3
150 Avni Vats Cathedral 3
151 Dhrishni Sampat Cathedral 3
152 Esha Deo Vibgyor Mumbai 3
153 Farhan Amin Cathedral 3
154 Johann DSouza Vibgyor Mumbai 3
155 Kabir Mody Jamnabai 3
156 Khush Gathani Bombay Scottish 3
157 Kiyaan Ajinkya Bombay Intl. 3
158 Rhea Jacob Gundecha Academy 3
159 Savali Patil Vibgyor Mumbai 3
160 Siddharth Kaul AVM Bandra W 3
161 Vaidehi Jha Gokuldham 3
162 Yuvraj Khandkar Parle Tilak ICSE 3
163 Aadya Seksaria Cathedral 2
164 Anish Shetty SD Singhania 2
165 Anousha Singi D. Ambani 2
166 Anshul Jhamb RSB AVM 2
167 Armaan Bhansali Cathedral 2
168 Aryan Nair SD Singhania 2
169 Aryan Rao Jamnabai 2
170 Atharva Mehta SSRVM Mulund 2
171 Brijraj Shetty Prime Academy 2
172 Dayita Bangera Gokuldham 2
173 Dev Badani Cathedral 2
174 Dhruv Divekar Hiranandani Thane 2
175 Hardik Prajapati Atul 2
176 Ishita Somwanshi Bombay Scottish 2
177 Kaustubh Nagvekar Lakshdham 2
178 Laksh Parulekar Vibgyor Mumbai 2
179 Lubaina Tankiwala GD Somani 2
180 Mrunmayee Raut Hiranandani Thane 2
181 Namita Hegdekar Bombay Scottish 2
182 Priya Pherwani Cathedral 2
183 Ravi Pant Hiranandani Thane 2
184 Sana Merchant JB Petit 2
185 Sauhard Dubey Hiranandani Thane 2
186 Simran Kambli Lakshdham 2
187 Stuti Bhatia Bombay Scottish 2
188 Vedant Raja Euro Airoli 2
189 Vivan Singh Dua Jamnabai 2
190 Zian Mistry Bombay Intl. 2
191 Abhinit Dhoda Ryan Kharghar 1
192 Aleina Agarwal Vidya Valley 1
193 Allen Andrew Hiranandani Powai 1
194 Ananya Kedia Cathedral 1
195 Arya Kulkarni Vidya Valley 1
196 Aryan Awad Thakur Public 1
197 Chirayu Ghadge National Virar 1
198 D. Indira RSB AVM 1
199 G. Rohita Gokuldham 1
200 Jahnavi Joshi Lakshdham 1
201 Maya Hattangadi Bombay Intl. 1
202 Neel Kulkarni Universal Thane 1
203 Rohan Narsimhan Hiranandani Powai 1
204 Roshni Goela Cathedral 1
205 Samnyu Yadav Cathedral 1
206 Sayali Nachankar Sadhu Vaswani 1
207 Varad Pathre Lakshdham 1
208 Vedika Prabhudesai Hiranandani Powai 1
209 Vidit Agrawal Bombay Scottish 1
210 YingLung Kwan GD Somani 1
211 Bombay Scottish Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Bombay Scottish 14
212 D. Ambani Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 D. Ambani 14
213 Jamnabai Narsee Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Jamnabai 14
214 Singhania Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 SD Singhania 14
215 Bombay Scottish Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Bombay Scottish 10
216 Gokuldham Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Gokuldham 10
217 Jamnabai Narsee Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Jamnabai 10
218 Lakshdham Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Lakshdham 10
219 Bombay Scottish Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Bombay Scottish 8
220 Bombay Scottish Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Bombay Scottish 8
221 D. Ambani Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 D. Ambani 8
222 Singhania Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 SD Singhania 8
223 Gokuldham Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Gokuldham 6
224 Gokuldham Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Gokuldham 6
225 Hiranandani Thane Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Hiranandani Thane 6
226 Lakshdham Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Lakshdham 6
227 Hiranandani Powai Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Hiranandani Powai 4
228 Hiranandani Powai Team B 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Hiranandani Powai 4
229 Hiranandani Powai Team B 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Hiranandani Powai 4
230 Hiranandani Thane Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Hiranandani Thane 4
231 Cathedral Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Cathedral 2
232 Hiranandani Powai Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Hiranandani Powai 2
233 Hiranandani Thane Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Hiranandani Thane 2
234 Queen Mary Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Queen Mary 2