select eventagegroupid, eventagegroupname from eventagegroup where dsid = 35
idvalue:345 namevalue:Boys Under 8
idvalue:346 namevalue:Boys Under 10
idvalue:347 namevalue:Boys Under 12
idvalue:348 namevalue:Boys Under 14
idvalue:349 namevalue:Boys Over 14
idvalue:350 namevalue:Boys Over 12
idvalue:351 namevalue:Girls Under 8
idvalue:352 namevalue:Girls Under 10
idvalue:353 namevalue:Girls Under 12
idvalue:354 namevalue:Girls Under 14
idvalue:355 namevalue:Girls Over 14
idvalue:356 namevalue:Girls Over 12
Main
Search
Press Report
Entries
Events
Schedule
Participants
Participant Filter
Clubs
Participant Counts
Results
Medal Winners
Results
Results (by date)
Specific results
Final results filter
Finals results (participants)
Totals
Participant Medals
Team Points
Individual Points
Club Medals
Club Points
Records
New Records
Previous Records
Records for next meet

For organizers
Event Result Sheets
Result Sheets for dates
Schedule Printing
Schedule Filter
Club Entries
Book Entries
Form Entries
Participant Ranks
Time Conversions

Feedback Form
About

   

The Campion City Schools Swimming Competition 2006

Swimming
Championship points
Points upto rank 3
Individual championship points for age groups
Sr.No.
Participant
Club
Points
Ranks
Boys Under 8 - Male
1 Nishank Jaiswal St. Joseph 28 Gold(4) : NMR (3)
2 Joy Myers Don Bosco 13 Silver(2), Bronze(1)
3 Aniket Engineer Campion 10 Silver(2)
4 Aryaman Adik Bombay Scottish 9 Bronze(3)
Boys Under 10 - Male
5 Rayhan Dongre Bombay Scottish 24 Gold(3), Bronze(1) : NMR (3)
6 Aditya Vora New Era 20 Gold(1), Silver(2), Bronze(1) : NMR (1), BMR (1)
7 Arsh Khatri GD Somani 11 Silver(1), Bronze(2)
8 Rohin Punjabi Campion 5 Silver(1)
Boys Under 12 - Male
9 Rhushabh Tambe Good Counsel 31 Gold(3), Silver(2) : NMR (2)
10 Sachet Engineer Campion 25 Gold(2), Silver(1), Bronze(2) : NMR (2), BMR (1)
11 Akshay Satam IES Raja Shivaji 16 Silver(2), Bronze(2) : BMR (1)
12 Raj Surve Mary SSC 3 Bronze(1)
Boys Under 14 - Male
13 Hormuz Baliwalla Cathedral 27 Gold(2), Silver(2), Bronze(1)
14 Aditya Parampill Marys ICSE 20 Gold(2), Bronze(2) : NMR (1)
15 Mihir Savla GD Somani 15 Gold(1), Silver(1), Bronze(1)
16 Dhruv Mehta Marys ICSE 8 Silver(1), Bronze(1)
17 Mihir Barboza Bombay Scottish 5 Silver(1)
Boys Over 14 - Male
18 Pritesh Jaisingh Campion 33 Gold(4), Silver(1) : NMR (2)
19 Rishad Dadachanji Campion 25 Gold(1), Silver(3), Bronze(1)
20 Yash Merchant Marys ICSE 5 Silver(1)
Girls Under 8 - Female
21 Avantika Mehra Bombay Intl. 19 Gold(2), Silver(1)
22 Aditi Prasad Cathedral 10 Gold(1), Bronze(1)
23 Raemen Sahney Cathedral 8 Silver(1), Bronze(1)
24 Shibanni Dave Bombay Scottish 7 Gold(1)
25 Siddhi Parekh SAS Billabong 6 Bronze(2)
26 Mahima Moses Bombay Scottish 5 Silver(1)
27 Shna Sethna JB Vachha 5 Silver(1)
Girls Under 10 - Female
28 Simran Mungekar JB Vachha 21 Gold(3) : NMR (2)
29 Priyanshi Choksi Greenlawns 11 Silver(1), Bronze(2) : BMR (1)
30 Monica Moses Bombay Scottish 10 Silver(2) : BMR (1)
31 Sailee Patankar IES VN Sule 10 Gold(1), Bronze(1)
32 Arnavi Mehta Walsingham 8 Silver(1), Bronze(1) : BMR (1)
Girls Under 12 - Female
33 Natasha Merchant Bombay Intl. 24 Gold(3), Bronze(1) : NMR (1)
34 Neha Rane St. Agnes 12 Gold(1), Silver(1)
35 Spenta Daruwala CJM Fort 8 Silver(1), Bronze(1)
36 Gandhali Sawant Convent Girls 7 Gold(1)
37 Prachi Vasudeo SAS Billabong 6 Bronze(2)
38 Heta Bhuta Gopi Birla 5 Silver(1)
39 Priyanka Shah St. Annes 5 Silver(1)
40 Vrushali Kadam St. Columba 5 Silver(1)
41 Malvika Amin JB Petit 3 Bronze(1)
Girls Under 14 - Female
42 Shruti Parikh Cathedral 33 Gold(4), Silver(1) : NMR (3)
43 Shardula Gawankar Bombay Scottish 20 Gold(1), Silver(2), Bronze(1) : NMR (1), BMR (2)
44 Bijal Vasant Queen Mary 8 Silver(1), Bronze(1)
45 Shreya Jain St. Annes 5 Silver(1) : BMR (1)
46 Anissa Malhotra Cathedral 3 Bronze(1)
47 Avanti Merchant JB Petit 3 Bronze(1)
48 Kajol Shah JB Petit 3 Bronze(1)
Girls Over 14 - Female
49 Radhika Thakkar Walsingham 35 Gold(5)
50 Avani Dave St. Annes 20 Silver(4)
51 Zoya Naik JB Petit 14 Silver(1), Bronze(3)