Aahana Pupala (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
00:59.52
AANAV SHUKLA (LILAVATIBAI PODAR)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Back Stroke - Boys Under 14
03:48.10
AANCHAL YADAV (RYAN INTERNATIONAL MALAD ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:26.77
2
200 M. Breast Stroke - Girls Under 17 years
03:04.62
2
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:36.57
BMR
Aanika Bhatia (Ramniwas Bajaj)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
01:18.56
2
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
02:51.63
BMR
1
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:34.18
AANYA GALA (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:11.49
AANYA MEHTA (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
800 M. Free Style - Girls Under 17 years
15:38.75
Aarav Bhansali (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Back Stroke - Boys Under 19
00:45.53
2
50 M. Breast Stroke - Boys Under 19
00:44.34
3
50 M. Free Style - Boys Under 19
00:36.45
Aarav Doshi (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:47.00
AARAV PAWAR (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:29.66
3
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
00:50.95
Aarnav Goel (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Free Style - Boys Under 19
00:55.38
NMR
1
200 M. Free Style - Boys Under 19 years
02:03.41
1
400 M. Free Style - Boys Under 19 years
04:20.78
AARON FERNANDES (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:38.86
7
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:53.78
7
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:42.25
AARUSH MEHTA (LILAVATIBAI PODAR)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
02:57.26
Aarushi Patil (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:51.10
6
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:51.43
Aarya Bhatia (Ramniwas Bajaj)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:05.30
BMR
1
200 M. Free Style - Girls Under 14 years
02:21.62
1
400 M. Free Style - Girls Under 14 years
05:06.40
Aarya Gade (OMKAR INTERNATIONAL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:41.03
7
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:21.07
4
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:45.26
Aarya Pardeshi (TREE HOUSE KARVENAGAR)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:35.01
2
200 M. Back Stroke - Girls Under 14 years
03:17.25
6
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:43.64
Aarya Ravetkar (VIDYA PRATISHTHAN NANDED)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Free Style - Girls Under 17
01:36.84
6
200 M. Free Style - Girls Under 17 years
03:22.73
7
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:40.88
Aatmaja Sahane (Ashoka Universal)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
01:24.97
1
200 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17 years
03:10.11
2
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:36.31
AAZNOSH DARUVALA (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
01:59.30
8
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:54.37
ABHIK SHRIVASTAV (Lakshdham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:41.02
6
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:33.49
ABHISHREE GANGULY (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:50.03
Abir Mufti (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
00:53.47
2
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
00:48.81
3
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:40.75
ABIR SETH (Vibgyor High)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:35.70
ADITI BAJPAI (Lakshdham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:51.22
Aditya Merchant (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Back Stroke - Boys Under 17
00:44.41
Advait Puri. (NORTH POINT)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:26.01
4
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:47.97
2
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
00:47.94
Advay Kejriwal (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
01:50.12
8
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:24.97
Agasthya Raja (EUROSCHOOL-AIROLI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
00:42.43
1
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
00:49.44
2
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:36.81
Agastya Sharma (AVALON HEIGHTS)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:16.88
1
200 M. Indl. Medley - Boys Under 17
02:32.13
2
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:35.27
Ahaan Jolly (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:15.21
3
50 M. Free Style - Boys Under 8
00:59.88
Ahana Goyal (Walsingham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:23.47
Ahaviah Gandhi (Shri Ram Universal)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:28.26
1
200 M. Breast Stroke - Girls Under 14 years
03:11.16
1
200 M. Indl. Medley - Girls Under 14
02:51.31
AHIJIT PRAHARAJ (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:45.37
Aisha Oswal (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
01:40.84
8
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:47.06
6
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:48.28
Akshit Pattanaik (Podar international)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:47.93
Alefiya Dhansura (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Free Style - Girls Under 17
01:05.71
1
200 M. Free Style - Girls Under 17 years
02:20.66
1
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:28.67
NMR
Aliasger Suterwala (Diamond Jubilee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
02:08.97
ALISHA TULSHAN (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Girls Under 12
01:21.94
2
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
01:34.94
2
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:38.57
Amatullah Dholkawala (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
01:01.40
5
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:42.26
Amay Rathod (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Boys Under 17
01:35.81
3
200 M. Back Stroke - Boys Under 17 years
03:22.54
7
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
12:30.31
Amoli Nerlekar (TREE HOUSE KARVENAGAR)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:35.16
2
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:33.80
Anaisha Sood (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:51.60
Anannya Magesh (Shri Ram Universal)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:49.94
ANANNYA NAYAK (Vibgyor High)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:11.15
NMR
1
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:01.56
NMR
1
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:27.76
NMR
ANANYA KAPIL (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:25.87
4
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:14.69
1
200 M. Back Stroke - Girls Under 14 years
02:57.94
Ananya Nadar (Hiranandani Powai)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Free Style - Girls Under 19 years
02:47.88
3
50 M. Free Style - Girls Under 19
00:36.90
2
800 M. Free Style - Girls Under 19 years
13:18.30
ANANYA SATHE (Universal Thane)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
01:44.18
3
200 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14 years
03:56.75
ANIKA KAMAT (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:42.13
Anika Mohta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Girls Under 19
01:08.72
BMR
1
50 M. Breast Stroke - Girls Under 19
00:40.35
2
50 M. Free Style - Girls Under 19
00:30.72
BMR
ANIRUDDHA KHADILKAR (Parle Tilak ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
01:37.82
4
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
01:46.80
3
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:46.22
ANNIKA GOPLANI (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
01:00.55
7
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
01:03.34
ANNIKA ROY (VCW AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:42.20
2
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:39.56
5
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:35.85
ANSHIKA KADAM (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
200 M. Free Style - Girls Under 17 years
02:49.83
4
400 M. Free Style - Girls Under 17 years
05:51.88
2
800 M. Free Style - Girls Under 17 years
12:05.40
ANSHUMAN BHOSALE (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
01:08.25
8
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:42.32
Anusha Dalvi (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:33.91
3
200 M. Breast Stroke - Girls Under 14 years
03:22.70
2
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:41.00
Anusha Gaonkar (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
01:43.24
3
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:24.42
4
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
03:20.41
Anusha Talwar (Sanjeevani)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Free Style - Girls Under 17
02:03.15
ANVESHA SINGH (Shri Ram Universal)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14 years
03:36.39
2
200 M. Indl. Medley - Girls Under 14
03:23.90
3
400 M. Free Style - Girls Under 14 years
06:11.99
ANVI DESHWAL (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Girls Under 12
01:20.59
NMR
1
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:10.97
1
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:30.94
NMR
Arav Chaudhari (OMKAR INTERNATIONAL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
01:36.84
5
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:16.78
3
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:41.78
Arav Saple (ST. FRANCIS)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
02:51.11
Archit Bhoir (ST. FRANCIS)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:51.10
ARCHITA KAPIL (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Girls Under 19
01:24.87
2
200 M. Back Stroke - Girls Under 19 years
03:08.61
1
50 M. Back Stroke - Girls Under 19
00:37.69
ARIA ARJUNWADKAR (VCW AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:46.42
ARIANNA JOLLY (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:05.88
BMR
2
200 M. Free Style - Girls Under 14 years
02:25.65
3
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:30.97
ARIN MULAY (IES Manik Vidyamandir)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:21.72
4
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:36.97
7
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:31.19
Armaan Bhandari (Jasudben M. L.)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
00:56.69
6
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
01:02.92
6
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:43.36
ARMAAN JETHA (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:13.37
2
400 M. Individual Medley - Boys Under 17 years
06:07.75
1
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
10:52.43
Arnab Mandal (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:34.16
Arnav Agnihotri (OMKAR INTERNATIONAL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
03:25.15
4
400 M. Free Style - Boys Under 14 years
05:45.17
Arnav Bhandari (Jasudben M. L.)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Indl. Medley - Boys Under 14
03:15.32
8
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:49.34
ARNAV DHOPESHWARKAR (EUROSCHOOL-AIROLI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:08.34
3
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
02:40.25
4
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:31.34
Arnav Kulkarni (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:44.50
ARYA CHAVAN (Christ Church)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:19.28
4
200 M. Free Style - Girls Under 14 years
02:49.84
2
400 M. Free Style - Girls Under 14 years
05:51.18
ARYAN RATHOD (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
01:24.63
7
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:13.08
2
200 M. Free Style - Boys Under 17 years
02:38.00
ASHVIN KUMAR (Lodha Palava)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:25.99
ATHARV GHAG (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:20.87
5
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:45.18
Atharv Shenoy (SMT RS BAJAJ AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:51.25
5
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:52.93
5
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:38.56
Atharva Jarange (NORTH POINT)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
01:04.00
1
100 M. Free Style - Boys Under 17
00:57.49
1
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:28.59
ATHARVA MHAPRALKAR (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:08.73
3
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:36.94
5
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:30.48
Atharva Parulekar (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:40.60
Avanee Yalla (Bombay Presidency)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:37.84
Avanish Kadvekar (VIDYA PRATISHTHAN NANDED)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:19.63
6
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
02:49.50
3
400 M. Free Style - Boys Under 14 years
05:43.78
AYAAN DALAL (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:46.33
5
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:47.34
AYAANSH KEJRIWAL (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
01:58.90
6
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
01:03.65
AYANNA KUMAR (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:52.50
1
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:38.94
7
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:36.44
Ayansh Shetty (Shishuvan)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
00:48.60
4
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
00:55.03
3
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
00:53.94
Ayra Gupta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Breast Stroke - Girls Under 8
01:13.09
2
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:07.30
BHAWIN TALEKAR (Vibgyor Group)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:05.61
6
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:38.50
1
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:28.68
Bishops Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 17 (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 17
05:19.87
Bishops Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 17 (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
4 x 100 M. Medley Relay - Boys Under 17
05:52.50
Bombay Scottish Mahim Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 14 (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Free Style Relay - Girls Under 14 years
05:19.20
Bombay Scottish Mahim Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 14 (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Medley Relay - Girls Under 14 years
06:07.22
Bryce Leyton (ST. FRANCIS)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
01:03.56
Burhanuddin Dholkawala (ST. MARY`S ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:39.25
Cathedral Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 17 (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 17
05:12.78
Cathedral Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 17 (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
4 x 100 M. Free Style Relay - Girls Under 17
06:20.11
Cathedral Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 17 (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
4 x 100 M. Medley Relay - Boys Under 17
06:10.94
Cathedral Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 17 (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
4 x 100 M. Medley Relay - Girls Under 17
07:51.35
Daanya Mehta (GD Somani)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:17.72
3
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:42.72
3
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:36.09
DAJUAN SMITH (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
01:44.22
Daksh Shah (Ramniwas Bajaj)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:02.29
1
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 8
01:22.14
1
50 M. Free Style - Boys Under 8
00:48.38
DANISHA PARMAR (Atul Vidyalaya)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Girls Under 19
02:05.69
3
50 M. Breast Stroke - Girls Under 19
00:57.59
Deanne Marshall (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:49.30
5
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:49.00
Debeshwar Mukherjee (SMT RS BAJAJ AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
02:41.15
2
200 M. Indl. Medley - Boys Under 14
03:04.68
5
400 M. Free Style - Boys Under 14 years
05:55.73
Dev Mogha (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:06.63
4
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:26.10
3
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:30.01
DEVANSHI DESAI (VCW AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Girls Under 17
01:09.82
2
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:31.91
DEVASHISH DESHMUKH (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:29.02
7
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:39.50
DEYAAN JANGIR (Parle Tilak ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
00:58.28
7
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
01:04.50
Dhairya Bhuta (Shishuvan)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
01:36.45
2
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
01:41.82
2
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:35.44
DHRUTI SHROFF (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:30.92
1
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
01:26.91
1
200 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14 years
03:09.82
Dhruv Dhamane (Wisdom High Nashik)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
01:55.40
6
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:36.66
6
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:50.22
Disha Srinivasa (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:48.37
4
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:39.38
DISHAN GUPTA (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
01:43.92
6
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:43.68
7
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:33.72
DIVYANSH BAFNA (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Back Stroke - Boys Under 17
00:39.81
Drisha Mehta (GD Somani)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Breast Stroke - Girls Under 12
01:41.66
5
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
03:20.90
.
2
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:45.56
EVAAN SHAH (EUROSCHOOL-AIROLI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:14.06
2
50 M. Free Style - Boys Under 8
00:56.99
Fareyha Amin (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Free Style - Girls Under 19
01:21.97
1
200 M. Back Stroke - Girls Under 19 years
03:06.38
1
200 M. Indl. Medley - Girls Under 19
03:19.81
FARHAD BHARUCHA (MANECKJI COOPER)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
00:54.15
4
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
01:04.12
4
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:42.04
Farhan Amin (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
02:09.01
Fateh.Singh Chahal (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
02:24.62
4
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:37.83
3
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:31.15
FREYA SHAH (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
00:48.19
1
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
00:41.06
1
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:36.71
GAURI KHASGIWALE (GUNDECHA EDUCATION ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
200 M. Free Style - Girls Under 14 years
02:49.91
3
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:42.19
4
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:41.19
Gokuldham Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 14 (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 14 years
07:52.38
Gokuldham Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 17 (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 17
04:44.44
Gokuldham Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 14 (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
4 x 100 M. Medley Relay - Boys Under 14 years
10:26.21
Gokuldham Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 17 (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Medley Relay - Boys Under 17
05:46.44
HARSHVARDHAN KOLTE (PAWAR PUBLIC CHANDIVALI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Back Stroke - Boys Under 17
00:43.50
HEEVA PATEL (ACTIVITY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
00:49.89
6
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
00:57.18
6
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:42.58
HELIA UPADHYAY (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
01:05.47
Hiba Chougle (AVALON HEIGHTS)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:21.56
NMR
1
200 M. Breast Stroke - Girls Under 17 years
02:58.75
1
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:36.50
NMR
HRIDAY PAREKH (P.G GARODIA ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Back Stroke - Boys Under 8
01:31.62
HRISHIKESH BHOSALE (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
01:03.29
HUZAIFA POONAWALA (CAMPION SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:33.84
8
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:53.65
6
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
12:22.27
IRA KAPADIA (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
03:30.69
4
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:43.65
IRAVAN AJGAONKAR (Lakshdham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:35.00
Ishan Gaikwad (VIDYA VALLEY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:14.22
Ishan Rao (FRAVASHI ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Boys Under 14
01:34.72
7
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
03:15.00
ISHANVI MAHESHWARI (VCW AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:50.46
7
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:42.05
ISHNAVI KAPADIA (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:32.62
3
200 M. Indl. Medley - Girls Under 14
03:49.48
IVAN GEORGE (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
01:53.69
4
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:52.28
4
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:38.40
Iyaana Patel (Wisdom High Nashik)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Girls Under 12
01:44.78
5
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:31.24
6
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:50.60
Jaiveer Motwani (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Boys Under 19
00:58.25
BMR
1
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 19
00:27.46
1
50 M. Free Style - Boys Under 19
00:25.25
NMR
Jamnabai Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 14 (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 14 years
06:51.27
Jamnabai Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 14 (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
4 x 100 M. Medley Relay - Boys Under 14 years
08:21.40
JASSH RAIKUNDALIA (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
200 M. Breast Stroke - Boys Under 14 years
03:06.10
1
200 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14 years
02:36.40
1
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:39.94
JB Petit Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 17 (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Free Style Relay - Girls Under 17
05:22.08
JB Petit Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 17 (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Medley Relay - Girls Under 17
06:16.06
JENIKAA SANJANWALA (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Breast Stroke - Girls Under 8
01:57.49
7
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:27.84
Jenil Lalan (Vibgyor Group)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:49.31
8
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:52.14
KARAN ASAWA (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
200 M. Indl. Medley - Boys Under 14
04:07.75
Kaveer Somani (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:07.09
KEAAN JAIN (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Back Stroke - Boys Under 19 years
03:01.00
1
200 M. Indl. Medley - Boys Under 19
02:58.03
2
400 M. Individual Medley - Boys Under 19 years
06:22.10
Keiva Jadhav (St. Anne`s)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
01:01.81
4
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
00:56.10
8
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:46.00
KRISH KAPADIA (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17 years
03:10.18
5
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:27.78
3
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
11:07.44
KUNJ SHAH (Universal Thane)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
200 M. Free Style - Boys Under 17 years
03:27.22
8
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
14:34.46
MAGHAVAN AJGAONKAR (Lakshdham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:25.47
6
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:53.40
3
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:37.79
MAHI JAMBHALE (VASANT VIHAR THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Breast Stroke - Girls Under 8
01:28.75
1
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 8
01:13.72
1
50 M. Free Style - Girls Under 8
00:49.80
Mahi. Shah (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:49.95
Mahira Seth (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:22.21
MAITREYA SAWANT (Diamond Jubilee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
01:45.28
2
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:48.02
5
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:38.56
MALHAR GITAYE (Parle Tilak ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:29.56
2
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 8
01:44.34
Mallika Dasgupta (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Free Style - Girls Under 19
01:06.18
NMR
1
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 19
00:31.72
1
50 M. Free Style - Girls Under 19
00:29.82
NMR
Manthan Patki (FRAVASHI ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
01:29.46
5
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:10.09
5
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:36.63
Mayank Dhamane (Wisdom High Nashik)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
1500 M. Free Style - Boys Under 19 years
19:41.76
1
200 M. Back Stroke - Boys Under 19 years
02:38.01
1
400 M. Individual Medley - Boys Under 19 years
05:42.90
MEEHIKA MAHATMA (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:50.32
MEHR DEDHIA (VCW AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:28.79
5
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:48.03
5
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:38.43
Mihika Mohite (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:58.62
MIKHAIL MARSHALL (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
02:06.82
Mishti Vora (Shishuvan)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:36.13
2
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:29.84
BMR
MOHAMMED.ZIA DARVESH (ST. PETER`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:27.22
8
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:40.69
4
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:36.44
MYRA JADWANI (BEACON HIGH)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:27.94
3
200 M. Free Style - Girls Under 14 years
02:41.25
2
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:40.35
Naavya Solanki (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:53.44
6
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:56.78
8
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:43.84
Nanki Singh (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
01:06.32
Natanya George (BAF Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:42.41
3
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:40.51
4
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:47.87
Neel Jetley (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Boys Under 17
01:09.00
1
200 M. Back Stroke - Boys Under 17 years
02:30.63
2
200 M. Indl. Medley - Boys Under 17
02:34.06
Neer Gala (CHANDULAL NANAVATI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:55.60
NEHA CHAVAN (Christ Church)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Free Style - Girls Under 19
01:29.72
5
200 M. Free Style - Girls Under 19 years
03:09.20
4
400 M. Free Style - Girls Under 19 years
06:34.48
Neona Mehta (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:54.40
5
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:54.87
7
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:57.31
NIDDHI PALSATKAR (VASANT VIHAR THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
02:15.71
Nishita Gopwani (Hutchings)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Free Style - Girls Under 19
00:48.85
NISHITA PANDYA (Vibgyor Malad East)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Girls Under 19
01:20.53
2
200 M. Free Style - Girls Under 19 years
02:47.41
2
400 M. Free Style - Girls Under 19 years
05:52.41
NISHTAA SHETTY (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
03:05.25
3
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:36.90
NITYA KHINVASARA (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Girls Under 19
01:27.15
2
50 M. Back Stroke - Girls Under 19
00:39.49
2
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 19
00:36.18
Ovi Sahane (Ashoka Universal)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:35.00
2
200 M. Breast Stroke - Girls Under 14 years
03:17.31
3
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:43.42
Palak Patil (FRAVASHI ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
02:02.10
Panth Kapadia (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
00:57.70
PARAM PUROHIT (L.R & S.M VISSANJI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Back Stroke - Boys Under 14 years
03:13.69
2
200 M. Breast Stroke - Boys Under 14 years
03:11.94
6
400 M. Free Style - Boys Under 14 years
07:02.61
PARTH JAIN (IES ORION)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
200 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17 years
02:45.31
2
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:32.00
4
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:30.33
Poorvang Mandke (IES ORION)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Free Style - Boys Under 8
01:01.18
PRANAY BHARAM (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
02:00.25
Pranaya Rohra (BAF Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
00:53.63
1
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
00:55.39
4
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:41.93
PRATYAKSH SHIVKUMAR (ST. GREGORIOS)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Boys Under 19
01:35.78
1
50 M. Breast Stroke - Boys Under 19
00:42.06
PRATYAKSHVIR PARMAR (L.R & S.M VISSANJI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
00:44.81
3
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
00:54.06
1
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
00:41.82
Purbbi Gaonkar (Jamnabai Narsee)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:33.97
6
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:36.97
5
400 M. Free Style - Girls Under 14 years
06:21.31
RAAJVEER PATIL (BISHOP`S CO-ED SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:16.35
4
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:38.45
2
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:30.81
Raaya Chakravarty (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
01:01.35
8
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
01:02.50
Raghav Bhatia (GREEN ACRES ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:18.87
2
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
01:09.84
1
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:35.16
Raghav Jetley (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
01:18.28
2
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:19.69
1
400 M. Individual Medley - Boys Under 17 years
05:59.72
Raj Upletawala (Universal Thane)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
01:36.86
2
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:24.13
5
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:48.81
Rajvee Mehta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
00:56.97
Rajveer Mehta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
01:11.62
Ramya Yemul (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:47.70
5
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
00:46.65
Rashi Mulani (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Free Style - Girls Under 17
01:32.41
3
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:40.82
REYANSH NANAVATY (CAMPION SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:30.50
6
50 M. Free Style - Boys Under 8
01:05.78
Reyansh Sharma (EUROSCHOOL-AIROLI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Breast Stroke - Boys Under 17 years
03:18.61
7
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:35.90
4
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
11:19.89
Reyhan Arora (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Back Stroke - Boys Under 17
00:48.30
RIA SHARMA (Vibgyor Group)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Girls Under 17
01:23.51
5
200 M. Free Style - Girls Under 17 years
03:06.12
5
400 M. Free Style - Girls Under 17 years
06:38.70
Rianna Anklesaria (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:53.72
7
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:50.44
Rimsha Syed (BOMBAY SCOTTISH POWAI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:44.29
5
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:46.80
3
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:35.40
RISHABH LALA (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
01:26.06
Ritvik Bihari (Vibgyor Group)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Breast Stroke - Boys Under 17
00:38.28
2
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:28.91
Riya Bhatia (Hiranandani Powai)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Back Stroke - Girls Under 19
00:53.69
2
50 M. Breast Stroke - Girls Under 19
00:53.78
3
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 19
00:56.37
Riyansh Lad (ACTIVITY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Free Style - Boys Under 8
01:36.27
ROHAN AMBURE (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14 years
02:40.02
1
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
02:22.86
1
400 M. Free Style - Boys Under 14 years
05:08.22
Rohan Gangarde (Atul Vidyalaya)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
1500 M. Free Style - Boys Under 19 years
23:46.47
2
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 19
00:32.35
2
50 M. Free Style - Boys Under 19
00:30.09
Ruchik Desai (Atul Vidyalaya)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Free Style - Boys Under 17 years
03:04.50
RUDRA KADU (Goldcrest High)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Boys Under 14
01:12.97
NMR
1
200 M. Back Stroke - Boys Under 14 years
02:49.66
1
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:32.37
SAANVI DESHWAL (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
02:49.25
NMR
1
50 M. Back Stroke - Girls Under 12
00:37.17
NMR
1
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:39.21
NMR
SAANVI MURARKA (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:44.59
4
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:52.04
SAARTH CHONKAR (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
02:09.38
SAEE BODKE (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:55.81
5
100 M. Free Style - Girls Under 17
01:35.75
SAHAJ KILLAWALA (C.N.M School)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
01:51.93
5
50 M. Free Style - Boys Under 8
01:05.40
Saloni Gupta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:40.12
SAMAIRA MEHROTRA (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
01:31.34
1
50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
00:40.69
6
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:35.88
Samarth Gupta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Breast Stroke - Boys Under 17 years
04:18.88
SAMAYAK SAVLA (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
01:53.72
4
200 M. Breast Stroke - Boys Under 14 years
03:53.75
SARANYA SINGH (GUNDECHA EDUCATION ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
200 M. Free Style - Girls Under 19 years
03:47.93
5
400 M. Free Style - Girls Under 19 years
07:51.94
3
800 M. Free Style - Girls Under 19 years
16:10.85
SAWAR AKUSKAR (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Indl. Medley - Girls Under 17
02:52.63
1
400 M. Individual Medley - Girls Under 17 years
05:59.70
2
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:35.15
Shaina Negi (JBCN BORIVALI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
00:52.75
5
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
00:56.64
7
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:44.03
Shanaya Chaphalkar (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
00:57.34
Sharanya Madan (AVM Bandra West)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Back Stroke - Girls Under 17
02:43.38
SHAURYA BUTANI (BEACON HIGH)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:13.93
4
200 M. Free Style - Boys Under 14 years
02:40.30
3
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:37.40
Shaurya Pawar (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
01:47.50
SHIVANTIKA SAHU (Lakshdham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Breast Stroke - Girls Under 12
03:38.12
SHLOK JAIN (CAMPION SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:49.22
Shlok Mane (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Breast Stroke - Boys Under 17
01:28.12
1
200 M. Breast Stroke - Boys Under 17 years
03:10.85
2
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
11:07.07
Shravani Gadakh (Podar Nashik)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
200 M. Free Style - Girls Under 19 years
02:41.85
1
400 M. Free Style - Girls Under 19 years
05:33.18
1
800 M. Free Style - Girls Under 19 years
11:17.70
Shray Bhalla (SMT RS BAJAJ AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:39.37
4
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:43.84
SHREYA PILLAI (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:33.32
6
100 M. Free Style - Girls Under 14
01:20.22
4
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:35.37
SHRINITHI KUMAR (Lodha Palava)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
50 M. Back Stroke - Girls Under 10
00:52.85
2
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
00:49.65
3
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:41.50
SHRIYA SEHGAL (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:52.53
SHRUTI JAMBHALE (VASANT VIHAR THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
01:00.34
3
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
00:51.88
2
50 M. Free Style - Girls Under 10
00:40.84
Shwet Poojary (SSRVM MULUND)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
01:17.98
NMR
1
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
01:06.94
1
200 M. Indl. Medley - Boys Under 14
02:34.63
NMR
SIDDHI MULLUR (VASANT VIHAR THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Free Style - Girls Under 17 years
02:37.59
2
400 M. Free Style - Girls Under 17 years
05:20.98
1
800 M. Free Style - Girls Under 17 years
11:17.57
Singhania Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 14 (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 14 years
05:32.20
Singhania Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 14 (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
4 x 100 M. Medley Relay - Boys Under 14 years
06:09.09
Siya Patil (J.B.Vachha)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Free Style - Girls Under 8
01:11.03
SOUMYA DESAI (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:45.22
3
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:40.84
8
50 M. Free Style - Girls Under 14
00:36.54
SUHAAN SAGAR (CAMPION SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Back Stroke - Boys Under 17
00:39.96
Sumaya Mehta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Girls Under 17
01:48.90
5
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:49.30
3
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:46.69
Sumedha Kulkarni (FRAVASHI ACADEMY)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
01:28.75
3
200 M. Breast Stroke - Boys Under 14 years
03:12.90
2
400 M. Free Style - Boys Under 14 years
05:26.07
SUMER MEHROTRA (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Free Style - Boys Under 12
01:20.81
3
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:49.20
1
50 M. Free Style - Boys Under 12
00:35.19
Svanil Kande (Gokuldham)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
03:11.15
TANNISHTHA NAIR (Swami Vivekanand)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
01:11.73
1
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:33.10
NMR
1
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:31.41
Tanvi Jog (Hutchings)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
01:51.44
6
50 M. Back Stroke - Girls Under 17
00:49.87
5
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:39.87
Thakur Public Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 17 (THAKUR PUBLIC SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 17
06:42.78
Thea Shroff (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
01:14.53
Tisya Rao (Christ Church)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Girls Under 17
01:59.49
3
100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
01:48.56
4
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:45.32
Toshal Bhirud (ST. MARY`S ICSE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Back Stroke - Boys Under 12
01:16.90
NMR
1
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:36.64
1
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
00:40.15
Trisha Menon (Aspee Nutan Academy)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
100 M. Breast Stroke - Girls Under 17
01:38.20
4
200 M. Breast Stroke - Girls Under 17 years
03:27.97
3
800 M. Free Style - Girls Under 17 years
13:16.77
TRISHA NAIR (EUROSCHOOL-AIROLI)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:56.45
8
50 M. Free Style - Girls Under 17
00:41.80
Tyra Dalal (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
4
100 M. Back Stroke - Girls Under 14
01:30.42
4
400 M. Free Style - Girls Under 14 years
06:16.82
5
50 M. Back Stroke - Girls Under 14
00:42.53
UDAYAN DESHMUKH (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
01:30.36
2
50 M. Back Stroke - Boys Under 12
00:40.97
1
50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
00:39.85
Urja Kothari (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Breast Stroke - Girls Under 17
00:54.81
6
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 17
00:49.16
Urshaan Duggal (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:31.84
Urshaan.Singh Duggal (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
50 M. Back Stroke - Boys Under 17
00:39.57
Urvi Bengani (Hiranandani Powai)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Back Stroke - Girls Under 19 years
03:26.78
4
200 M. Free Style - Girls Under 19 years
03:07.79
3
400 M. Free Style - Girls Under 19 years
06:25.81
VAIDEHI KEJRIWAL (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Free Style - Girls Under 12
01:31.60
7
200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
04:04.28
6
50 M. Free Style - Girls Under 12
00:39.40
Varad Kadam (BISHOP`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Boys Under 14
01:16.04
2
100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
01:11.50
2
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:33.67
VEAN DAS (LILAVATIBAI PODAR)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Boys Under 10
01:02.38
Vedant Gokhale (SMT. SULOCHANADEVI SINGHANIA)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
1
200 M. Free Style - Boys Under 17 years
02:30.63
6
400 M. Free Style - Boys Under 17 years
05:32.98
5
800 M. Free Style - Boys Under 17 years
11:54.36
Veer Mehta (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
00:57.07
5
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
01:16.25
5
50 M. Free Style - Boys Under 10
00:42.79
VIHAAN KURUP (HIRANANDANI THANE)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Free Style - Boys Under 14
01:09.97
2
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:35.31
1
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:29.54
Vivaan Karamchandani (MANECKJI COOPER)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
100 M. Back Stroke - Boys Under 17
01:15.43
2
200 M. Back Stroke - Boys Under 17 years
02:46.75
3
200 M. Indl. Medley - Boys Under 17
02:44.94
VIVAAN SETHI (Marble Arch)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:36.10
1
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
00:33.45
5
50 M. Free Style - Boys Under 14
00:31.49
Yashika Tejwani (ST. MARY`S SCHOOL)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
5
50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
00:46.78
YUGVIR THAPAR (Goldcrest High)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
6
100 M. Free Style - Boys Under 17
01:12.62
3
50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 17
00:34.94
6
50 M. Free Style - Boys Under 17
00:31.15
YUVAAN WALIA (VCW AVM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
50 M. Back Stroke - Boys Under 8
01:55.17
7
50 M. Free Style - Boys Under 8
01:18.62
YUVRAJ SOMANI (Cathedral and John Connon)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
7
50 M. Back Stroke - Boys Under 14
00:44.99
6
50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
00:47.19
Zahra Eran (St. Anne`s)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
8
50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
01:20.28
Zahra Sakarwala (J.B. Petit)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
3
200 M. Breast Stroke - Girls Under 17 years
03:17.16
3
400 M. Free Style - Girls Under 17 years
05:21.28
2
400 M. Individual Medley - Girls Under 17 years
06:26.43
ZARA BAKSI (BOMBAY SCOTTISH MAHIM)
Rank
Event
Time
Taken
Remarks
2
200 M. Free Style - Girls Under 17 years
02:25.41
1
200 M. Indl. Medley - Girls Under 17
02:46.92
1
400 M. Free Style - Girls Under 17 years
05:06.44