Main
Search
Press Report
Entries
Events
Schedule
Participants
Participant Filter
Clubs
Participant Counts
Results
Medal Winners
Results
Results (by date)
Specific results
Final results filter
Finals results (participants)
Totals
Participant Medals
Team Points
Individual Points
Club Medals
Club Points
Records
New Records
Previous Records
Records for next meet

For organizers
Event Result Sheets
Result Sheets for dates
Schedule Printing
Schedule Filter
Club Entries
Book Entries
Form Entries
Participant Ranks
Time Conversions

Feedback Form
About

   

Matunga Gymkhana 8th Open Swimming Meet 2015

Swimming
Championship points
Points upto rank 3
Individual championship points for age groups
Sr.No.
Participant
Club
Points
Ranks
Boys Under 5 - Male
1 Param Purohit CSMSS 28 Gold(4)
2 Aarush Arekar Vibgyor 5 Silver(1)
Boys Under 7 - Male
3 Parth Jain PSP 26 Gold(3), Silver(1)
4 Arth Gupta Vibgyor 13 Silver(2), Bronze(1)
5 Krish Shah Matunga Gym 8 Silver(1), Bronze(1)
6 Shardul Mhatre PSP 7 Gold(1)
7 Adil Syed Vibgyor 6 Bronze(2)
Boys Under 9 - Male
8 Ronak Sawant PSP 33 Gold(4), Silver(1)
9 Prithvi Poojary CSMSS 21 Silver(3), Bronze(2)
10 Ashwin Jaiswar PSP 16 Gold(1), Bronze(3)
11 Spandan Yeole Ozone 5 Silver(1)
Boys Under 11 - Male
12 Meet Makhija Khar Gym 29 Gold(3), Silver(1), Bronze(1) : NMR (2)
13 Srish Maulik Khar Gym 29 Gold(2), Silver(3) : NMR (2)
14 Arjunveer Gupta Radio Club 12 Bronze(4)
15 Theon Langrana Matunga Gym 5 Silver(1) : BMR (1)
Boys Under 13 - Male
16 Vinit Mane GSC 35 Gold(5)
17 Aamir Arsiwala Otters 18 Silver(3), Bronze(1)
18 Rudransh Mishra MGMO 16 Silver(2), Bronze(2)
19 Aaryan Bhosale Forest Club 3 Bronze(1)
20 Rishabh Rao Ozone 3 Bronze(1)
Boys Under 15 - Male
21 Neel Roy Khar Gym 31 Gold(3), Silver(2) : NMR (3), BMR (1)
22 Aryan Makhija Khar Gym 29 Gold(2), Silver(3) : NMR (1), BMR (2)
23 Vedant Khandeparkar Otters 12 Bronze(4) : BMR (1)
24 Siddhant Mani Khar Gym 3 Bronze(1)
Men Under 30 - Male
25 Shlok Gupta MSP 25 Gold(2), Silver(1), Bronze(2) : NMR (1)
26 Ishaan Mehra Otters 20 Gold(1), Silver(2), Bronze(1) : NMR (1), BMR (2)
27 Jason Smith Khar Gym 19 Gold(2), Silver(1) : NMR (2)
28 Pawan Kumar CSMSS 8 Silver(1), Bronze(1)
29 Kiran Mathews Forest Club 3 Bronze(1)
Men Under 40 - Male
30 Shrikant Palande PSP 14 Gold(2) : NMR (2)
31 Anil Vasam MLWB 8 Silver(1), Bronze(1)
32 Manoj Balekar Matunga Gym 8 Silver(1), Bronze(1)
Men Under 50 - Male
33 Sukhbinder Singh CSMSS 12 Gold(1), Silver(1) : NMR (1)
34 Bajirao Patil PSP 7 Gold(1)
35 Ajit Pawar PSP 5 Silver(1)
36 Abhijit Malandkar Forest Club 3 Bronze(1)
37 Bibhas Das Gupta Khar Gym 3 Bronze(1)
Men Above 50 - Male
38 Mukesh Nagria SVP 12 Gold(1), Silver(1)
39 Jayshil Marfatia MGMO 7 Gold(1)
40 Mustafa Shaikh Ozone 5 Silver(1)
41 K R Podwal CSMSS 3 Bronze(1)
42 Mehernosh Bamji MGMO 3 Bronze(1)
Girls Under 5 - Female
43 Alisha Choudhari CSMSS 28 Gold(4)
44 Paridhee Pethe CSMSS 16 Silver(2), Bronze(2)
45 Khushi Maru Vibgyor 13 Silver(2), Bronze(1)
Girls Under 7 - Female
46 Anannya Nayak Vibgyor 28 Gold(4) : NMR (1)
47 Siya Devrukhkar CSMSS 11 Silver(1), Bronze(2)
48 Neem Shukla MGMO 10 Silver(2)
49 Arianna Jolly Khar Gym 8 Silver(1), Bronze(1)
50 Pujita Mohta Vibgyor 3 Bronze(1)
Girls Under 9 - Female
51 Kiara Bangera Otters 26 Gold(3), Silver(1)
52 Anaya Punamiya CSMSS 24 Gold(2), Silver(2) : NMR (1)
53 Pushya Sahajwani CSMSS 14 Silver(1), Bronze(3)
54 Samriddha Dutta CSMSS 5 Silver(1)
55 Bethany Furtado CSMSS 3 Bronze(1)
56 Zahra Sakarwala YMCA 3 Bronze(1)
Girls Under 11 - Female
57 Sanjiti Saha Khar Gym 31 Gold(3), Silver(2)
58 Palak Dhami Matunga Gym 22 Gold(1), Silver(3) : NMR (1)
59 Suchi Radia NSCI 7 Gold(1)
60 Aanya Wala Khar Gym 6 Bronze(2)
61 Evanka Shah Khar Gym 6 Bronze(2)
62 Tanisha Chheda Matunga Gym 3 Bronze(1)
Girls Under 13 - Female
63 Kenisha Gupta Radio Club 35 Gold(5) : NMR (3)
64 Vedika Makhija Khar Gym 25 Silver(5)
65 Isha Radia NSCI 9 Bronze(3)
66 Jispa Doshi Matunga Gym 6 Bronze(2)
Girls Under 15 - Female
67 Proteeti Sinha Khar Gym 31 Gold(3), Silver(2)
68 Ariesa Mongia Otters 25 Gold(1), Silver(3), Bronze(1) : NMR (1)
69 Radhika Gawde Ozone 18 Gold(1), Silver(1), Bronze(2) : NMR (1)
70 Aditi Nazre MLWB 3 Bronze(1)
71 Namita Hegdekar MIG 3 Bronze(1)
Women Under 30 - Female
72 Avantika Chavan Khar Gym 35 Gold(5)
73 Aarti Patil PSP 21 Silver(3), Bronze(2)
74 Jyoti Patil PSP 19 Silver(2), Bronze(3)
Women Under 40 - Female
75 Shweta Mhatre CSMSS 14 Gold(2) : NMR (2)
76 Archana Gullapalli GSC 10 Silver(2)
77 Dipali Uttekar MSP 6 Bronze(2)
Women Under 50 - Female
78 Sukhjit Kaur PMHB 14 Gold(2) : NMR (2)
79 Khushnaz Subedar Matunga Gym 10 Silver(2)
80 Aditi Sheth Matunga Gym 3 Bronze(1)
81 Swarna Goyal Matunga Gym 3 Bronze(1)