SR.NO.1 EVENT NO. 1 50 M. Free Style - Boys Under 8
Name
Club
Aarav Shah St. Gregorios High School
Aarush Doshi C.N.M School
Advait Jarange North Point School
Advik Desai Parle Tilak Vidyalaya
Agastya Celly St. Gregorios High School
Akshaj Pamnani Jamnabai Narsee School
Arjun Raghavan The Cathedral & John Connon School
Arnav Bhandari Jasudben M.L. School
Ayaan Dalal The Cathedral & John Connon School
Fateh Singh Jamnabai Narsee School
Ian Dias Podar International School Nerul
Ishan Shah St. Gregorios High School
Jassh Raikundala Smt. Sulochanadevi Singhania School
Palash Prabhu Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Param Purohit L.R. & S.M. Vissanji Academy
Purav Desai The Cathedral & John Connon School
Shaurya Butani Beacon High
Shaurya Lalwani Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Shivam Gupta Gold Crest High School
Shray Bhalla Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Tahir Harharwala Lodha World School
Tanay Nagarkar Hiranandani Foundation School Thane
Verzan Karkaria Activity High School
Vidan Gupta Vibgyor High Mumbai
Yatharth Uttekar Lakshdham High School


SR.NO.7 EVENT NO. 2 50 M. Breast Stroke - Boys Under 8
Name
Club
Advik Desai Parle Tilak Vidyalaya
Ayaan Dalal The Cathedral & John Connon School
Fareed Memon St. Gregorios High School
Ian Dias Podar International School Nerul
Ishan Shah St. Gregorios High School
Jassh Raikundala Smt. Sulochanadevi Singhania School
Palash Prabhu Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Param Purohit L.R. & S.M. Vissanji Academy
Shaurya Lalwani Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Shivam Gupta Gold Crest High School
Shray Bhalla Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Sumer Mehrotra The Cathedral & John Connon School
Tanay Nagarkar Hiranandani Foundation School Thane
Verzan Karkaria Activity High School
Vikramaditya Chari St. Gregorios High School
Yuvraj Somani The Cathedral & John Connon School


SR.NO.13 EVENT NO. 3 50 M. Back Stroke - Boys Under 8
Name
Club
Advait Jarange North Point School
Arnav Bhandari Jasudben M.L. School
Fateh Singh Jamnabai Narsee School
Ishan Shah St. Gregorios High School
Purav Desai The Cathedral & John Connon School
Shaurya Butani Beacon High
Shaurya Lalwani Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Shivam Gupta Gold Crest High School
Shray Bhalla Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Vidan Gupta Vibgyor High Mumbai


SR.NO.19 EVENT NO. 4 50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 8
Name
Club
Advait Jarange North Point School
Advik Desai Parle Tilak Vidyalaya
Anaai DSouza The Cathedral & John Connon School
Ayaan Dalal The Cathedral & John Connon School
Fateh Singh Jamnabai Narsee School
Ian Dias Podar International School Nerul
Palash Prabhu Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Param Purohit L.R. & S.M. Vissanji Academy
Purav Desai The Cathedral & John Connon School
Shivam Gupta Gold Crest High School
Tanay Nagarkar Hiranandani Foundation School Thane
Vidan Gupta Vibgyor High Mumbai


SR.NO.9 EVENT NO. 5 50 M. Free Style - Boys Under 10
Name
Club
Aarnav Singh Prime Academy (ICSE)
Aarush Pai Lilavatibai Podar School
Aaryan Reddy Ryan International School Nerul
Abir Munshi Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Aditya Mukhi Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Aditya Nair Pawar Public School Chandivali
Aditya Satope Podar International School Nerul
Akshit Maheshwari V.C.W. Arya Vidya Mandir
Andrew Dias Podar International School Nerul
Ankit Sharma Gokuldham High School
Aradhy Kadu Sanjivani International School
Arhan Acharya Pawar Public School Dombivali
Arjun Menon Gold Crest High School
Arnav Chhajed Thakur Public School
Arth Gupta Vibgyor High Mumbai
Aryaman Sharma Prime Academy (ICSE)
Atharv Chauhan Lakshdham High School
Ayaan Nagarkatti Jasudben M.L. School
Caeden Tavares Maneckji Cooper School
Chaitanya Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Debeshwar Mukherjee Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Dev Badani The Cathedral & John Connon School
Devesh Madnani Maneckji Cooper School
Evyaan Shaw Bhaktivedanta Swami Mission School
Farhan Amin The Cathedral & John Connon School
Huzaifa Poonawala Campion School
Krishay Kalra Jankidevi Public School
Loknath Panda Cambridge School
Madhusudan John Gundecha Education Academy
Manav Kasare Ryan International School Nerul
Miheer Bhasin Ryan International School Chembur
Mohd.Malik Chawdhary St. Peter`s School
Mohd.Zia Darvesh St. Peter`s School
Mohd.Zohaib Khan Maneckji Cooper School
Murtaza Jawadwala St. Mary
Nishith Nair Gokuldham High School
Noah DSouza St. John`s Universal School
Param Doshi C.N.M School
Raghav Jetley Gokuldham High School
Reyansh Sharma Euroschool Airoli
Rihan Shetty Ryan International School Nerul
Rishabh Gajwani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Ritvik Bihari Vibgyor High Balewadi
Riyaan Shah St. Gregorios High School
Rudra Kadu Gold Crest High School
Rudranshu Kolhatkar Thakur Public School
Saumya Gudkar Ryan International School Chembur
Shaunak Raje Bhaktivedanta Swami Mission School
Shaurya Trikha Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Shauryaveer Verma Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Shlok Prasanth St. Gregorios High School
Siddharth Gore Prime Academy (ICSE)
Varun Asudani Dhirubhai Ambani International School
Vedant Kamoti Pawar Public School Chandivali
Vedant Sawant Thakur Public School
Vidit Jain Vibgyor High Balewadi
Vikrant Singh Activity High School
Vir Gogia The Cathedral & John Connon School
Vivaan Raheja St. Gregorios High School
Vivaan Sethi Marble Arch School
Vrajang Manania V.C.W. Arya Vidya Mandir
Yashann Mogal C.N.M School
Yohan Fernandes Lilavatibai Podar School
Yohan Kaul Vibgyor High Balewadi
Yugvir Thapar Gold Crest High School
Yuv Singhal Dhirubhai Ambani International School
Yuvaditya Deora Jamnabai Narsee School
Yuvraj Khandkar Parle Tilak Vidyalaya


SR.NO.19 EVENT NO. 6 50 M. Breast Stroke - Boys Under 10
Name
Club
Aarav Chowcharya Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Abhinit Dhara Ryan International School Kharghar
Abir Munshi Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Aditya Satope Podar International School Nerul
Akshit Maheshwari V.C.W. Arya Vidya Mandir
Andrew Dias Podar International School Nerul
Ankit Sharma Gokuldham High School
Anshul Chopra Vidya Valley
Aradhy Kadu Sanjivani International School
Arnav Chhajed Thakur Public School
Avish Chopra Vidya Valley
Ayaan Nagarkatti Jasudben M.L. School
Ayaan Shankta Hiranandani Foundation School Powai
Ayaan Thomas St. Gregorios High School
Debeshwar Mukherjee Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Evyaan Shaw Bhaktivedanta Swami Mission School
Hridaan Shah St. Gregorios High School
Huzaifa Poonawala Campion School
Krishay Kalra Jankidevi Public School
Madhusudan John Gundecha Education Academy
Manav Kasare Ryan International School Nerul
Mohd.Malik Chawdhary St. Peter`s School
Mohd.Zia Darvesh St. Peter`s School
Murtaza Jawadwala St. Mary
Nihal Sharma Prime Academy (ICSE)
Nishith Nair Gokuldham High School
Noah DSouza St. John`s Universal School
Param Doshi C.N.M School
Rayhan Bhatia Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Ritvik Bihari Vibgyor High Balewadi
Shaunak Raje Bhaktivedanta Swami Mission School
Shaurya Trikha Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Shauryaveer Verma Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Shiven Shah St. Gregorios High School
Varun Asudani Dhirubhai Ambani International School
Vedant Sawant Thakur Public School
Vir Gogia The Cathedral & John Connon School
Yashann Mogal C.N.M School
Yohan Kaul Vibgyor High Balewadi
Yuv Singhal Dhirubhai Ambani International School


SR.NO.29 EVENT NO. 7 50 M. Back Stroke - Boys Under 10
Name
Club
Aarav Chowcharya Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Aarush Pai Lilavatibai Podar School
Aaryan Reddy Ryan International School Nerul
Abhinit Dhara Ryan International School Kharghar
Arjun Menon Gold Crest High School
Arth Gupta Vibgyor High Mumbai
Atharv Chauhan Lakshdham High School
Ayaan Nagarkatti Jasudben M.L. School
Ayaan Shankta Hiranandani Foundation School Powai
Ayaan Thomas St. Gregorios High School
Chaitanya Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Debeshwar Mukherjee Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Dev Badani The Cathedral & John Connon School
Dugar Arjun The Cathedral & John Connon School
Evyaan Shaw Bhaktivedanta Swami Mission School
Farhan Amin The Cathedral & John Connon School
Hridaan Shah St. Gregorios High School
Mohd.Malik Chawdhary St. Peter`s School
Mohd.Zia Darvesh St. Peter`s School
Param Doshi C.N.M School
Raghav Jetley Gokuldham High School
Reyansh Sharma Euroschool Airoli
Rihan Shetty Ryan International School Nerul
Rishabh Gajwani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rudra Kadu Gold Crest High School
Shaurya Trikha Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Shauryaveer Verma Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Vidit Jain Vibgyor High Balewadi
Vivaan Sethi Marble Arch School
Yashann Mogal C.N.M School
Yohan Fernandes Lilavatibai Podar School
Yohan Kaul Vibgyor High Balewadi
Yugvir Thapar Gold Crest High School
Yuvaditya Deora Jamnabai Narsee School
Yuvraj Khandkar Parle Tilak Vidyalaya


SR.NO.41 EVENT NO. 8 50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 10
Name
Club
Aarav Chowcharya Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Abhinit Dhara Ryan International School Kharghar
Abir Munshi Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Andrew Dias Podar International School Nerul
Ankit Sharma Gokuldham High School
Arnav Chhajed Thakur Public School
Arth Gupta Vibgyor High Mumbai
Atharv Chauhan Lakshdham High School
Ayaan Shankta Hiranandani Foundation School Powai
Ayaan Thomas St. Gregorios High School
Huzaifa Poonawala Campion School
Manav Kasare Ryan International School Nerul
Murtaza Jawadwala St. Mary
Nishith Nair Gokuldham High School
Noah DSouza St. John`s Universal School
Raghav Jetley Gokuldham High School
Reyansh Sharma Euroschool Airoli
Rishabh Gajwani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rudra Kadu Gold Crest High School
Saniddhya Jain The Cathedral & John Connon School
Shrihan Parvatkar St. Gregorios High School
Vedant Sawant Thakur Public School
Vivaan Sethi Marble Arch School
Yashann Mogal C.N.M School
Yugvir Thapar Gold Crest High School
Yuv Singhal Dhirubhai Ambani International School
Yuvaditya Deora Jamnabai Narsee School
Yuvraj Khandkar Parle Tilak Vidyalaya


SR.NO.3 EVENT NO. 9 50 M. Free Style - Boys Under 12
Name
Club
Aadi Dayal Prime Academy (ICSE)
Aadit Bhosle Sanjivani International School
Aankkur Anand Hiranandani Foundation School Powai
Aarav Raheja St. Gregorios High School
Aarya Mistry Vidya Valley
Aayoush Bhalla Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Abhirath Baiju Ryan International School Kharghar
Aditya Khubhchandani Jankidevi Public School
Aditya Parameshwar Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Aditya Shirke Thakur Public School
Aditya Tiwari Jamnabai Narsee School
Akhilesh Bal Ashoka Universal School
Angad Singh Ryan International School Chembur
Aniket Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Aryan Patel C.N.M School
Aryan Puthran Thakur Public School
Aryan Sanjit Pawar Public School Chandivali
Atharva Godse Childrens Academy
Atharva Nakhwa Ryan International School Nerul
Ayaan Shah The Cathedral & John Connon School
Ayden George Gold Crest High School
Bandhan Udeshi Thakur Public School
Bhavin Talekar Ryan International School Nerul
Chaitrav Rane Gokuldham High School
Dev Mogha The Cathedral & John Connon School
Devarsh Dave Gold Crest High School
Dhrit Jain G.D. Somani Memorial School
Hunaid Purwana St. John`s Universal School
Jainam Shukla Kapol Vidyanidhi International School
Jash Vakharia Jasudben M.L. School
Jaskaran Singh R.B.K. School
Jatin Mirchandani G.D. Somani Memorial School
Jay Pujari Ryan International School Chembur
Johann DSouza Vibgyor High Mumbai
Kanjil Jain Activity High School
Kavish Desai Kapol Vidyanidhi International School
Keshav Narayanan Ryan International School Nerul
Krisha Sehgal St. John`s Universal School
Krishiv Jain St. Gregorios High School
Krishna Jadhav Beacon High
Krrish Singhania Jamnabai Narsee School
Kunjal Phadtare Ryan International School Chembur
Laksh Parulekar Vibgyor High Mumbai
Mitansh Seth Childrens Academy
Niyom Dedhia C.N.M School
Palash Shah Jankidevi Public School
Parth Kamble Lakshdham High School
Pradyut Rohatgi L.R. & S.M. Vissanji Academy
Pramit Rao The Cathedral & John Connon School
Pranav Kumar Ryan International School Nerul
Prathamesh Pichod Lilavatibai Podar School
Pratyush Ved G.D. Somani Memorial School
Rishabh Asudani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rishan Arya Beacon High
Rohit Kadam Childrens Academy
Sahil Undale Vibgyor High Balewadi
Samarth Nayak Euroschool Airoli
Samarth Rane Ryan International School Chembur
Satkrit Pandey Lakshdham High School
Shaurya Patil Childrens Academy
Shlok . Shah St. Gregorios High School
Shuban Biswas C.N.M School
Siddesh Chikane St. Peter`s School
Siddharth Dhawan Ryan International School Chembur
Soham Kadam Gokuldham High School
Soham Ratnaparkhi North Point School
Soham Sahasrabudhe Prime Academy (ICSE)
Suvan Mallya Vibgyor High Balewadi
Swastik Hegde Lakshdham High School
Tanoosh Shetty Pawar Public School Chandivali
Tatva Jain Marble Arch School
Vasu Saxena Prime Academy (ICSE)
Vedant Gokhale Smt. Sulochanadevi Singhania School
Vedant Vora Dhirubhai Ambani International School
Veer Jangid L.R. & S.M. Vissanji Academy
Vibodha Sharma Gokuldham High School
Vishnu Naik Pawar Public School Chandivali
Vyom Gada Shishuvan School
Yash Malbari Kapol Vidyanidhi International School
Yash Thakur Gold Crest High School
Zaki Patel Jankidevi Public School
Zayd Khan Lilavatibai Podar School


SR.NO.7 EVENT NO. 10 50 M. Breast Stroke - Boys Under 12
Name
Club
Aadit Bhosle Sanjivani International School
Aayan Gogabori Jankidevi Public School
Aayoush Bhalla Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Aditya Khubhchandani Jankidevi Public School
Agastya Sharma Avalon Heights International School
Akhilesh Bal Ashoka Universal School
Arhaan Khan Gokuldham High School
Aryan Patel C.N.M School
Aryan Puthran Thakur Public School
Aryan Sangle Gokuldham High School
Bhavin Talekar Ryan International School Nerul
Cris Lobo Cambridge School
Dev Balwani L.R. & S.M. Vissanji Academy
Devarsh Dave Gold Crest High School
Devashish Tamhankar Gokuldham High School
Dhir Gandhi Cambridge School
Dhrit Jain G.D. Somani Memorial School
Jatin Mirchandani G.D. Somani Memorial School
Kanjil Jain Activity High School
Keshav Narayanan Ryan International School Nerul
Krish Kapadia The Cathedral & John Connon School
Krish Vaswani C.N.M School
Krishna Jadhav Beacon High
Palash Shah Jankidevi Public School
Parth Kamble Lakshdham High School
Prathamesh Pichod Lilavatibai Podar School
Prithiraj Mody The Cathedral & John Connon School
Raj Sirodariya Kapol Vidyanidhi International School
Rishan Arya Beacon High
Rohann Agarwal The Cathedral & John Connon School
Sagar Malandkar Hiranandani Foundation School Powai
Sahil Undale Vibgyor High Balewadi
Samarth Nayak Euroschool Airoli
Shlok . Shah St. Gregorios High School
Shubh Wade Lakshdham High School
Siddesh Chikane St. Peter`s School
Siddharth Dhawan Ryan International School Chembur
Soham Ratnaparkhi North Point School
Suvan Mallya Vibgyor High Balewadi
Swastik Hegde Lakshdham High School
Tatva Jain Marble Arch School
Vedant Gokhale Smt. Sulochanadevi Singhania School
Vedant Kanekar Thakur Public School
Vignesh Gajul Hiranandani Foundation School Thane
Yash Jain Lilavatibai Podar School
Yash Thakur Gold Crest High School


SR.NO.13 EVENT NO. 11 50 M. Back Stroke - Boys Under 12
Name
Club
Aankkur Anand Hiranandani Foundation School Powai
Aarya Mistry Vidya Valley
Aayoush Bhalla Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Akhilesh Bal Ashoka Universal School
Atharva Nakhwa Ryan International School Nerul
Atharva Telang Gokuldham High School
Ayaan Shah The Cathedral & John Connon School
Dev Mogha The Cathedral & John Connon School
Krishiv Jain St. Gregorios High School
Krishna Jadhav Beacon High
Kush Moriani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Neel Jetley Gokuldham High School
Prathamesh Pichod Lilavatibai Podar School
Rishan Arya Beacon High
Sagar Malandkar Hiranandani Foundation School Powai
Sidhak Kohli Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Vedant Raja Euroschool Airoli
Veer Mehta Jamnabai Narsee School
Vihaan Shah St. Gregorios High School


SR.NO.17 EVENT NO. 12 50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
Name
Club
Aayush Deshpande Vidya Valley
Adesh Awale Cambridge School
Aniket Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Aryan Dinakaran Sri Sri Ravishankar Vidya Mandir Mulund
Aryan Patel C.N.M School
Aryan Puthran Thakur Public School
Atharva Dhande Podar International School Nashik
Atharva Jarange North Point School
Dev Mogha The Cathedral & John Connon School
Dhrit Jain G.D. Somani Memorial School
Dhruv Nair N.L. Dalmia High School
Harshmegh Punekar Gokuldham High School
Janmejay Pratap Jankidevi Public School
Jatin Mirchandani G.D. Somani Memorial School
Laksh Parulekar Vibgyor High Mumbai
Mohd. Hasan Jankidevi Public School
Neel Jetley Gokuldham High School
Palash Shah Jankidevi Public School
Parth Kamble Lakshdham High School
Priyansh Jain Jamnabai Narsee School
Shubh Wade Lakshdham High School
Siddesh Chikane St. Peter`s School
Swastik Hegde Lakshdham High School
Vedant Vora Dhirubhai Ambani International School
Vibodha Sharma Gokuldham High School
Vihaan Shah St. Gregorios High School
Yash Jain Lilavatibai Podar School
Zayd Khan Lilavatibai Podar School


SR.NO.23 EVENT NO. 13 100 M. Free Style - Boys Under 12
Name
Club
Aarav Raheja St. Gregorios High School
Aditya Tiwari Jamnabai Narsee School
Atharva Jarange North Point School
Devashish Tamhankar Gokuldham High School
Dhruv Nair N.L. Dalmia High School
Harshmegh Punekar Gokuldham High School
Johann DSouza Vibgyor High Mumbai
Krish Kapadia The Cathedral & John Connon School
Kunjal Phadtare Ryan International School Chembur
Kush Moriani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rishabh Asudani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rohan Gangarde Atul Vidyalaya
Satkrit Pandey Lakshdham High School
Soham Kadam Gokuldham High School
Vedant Gokhale Smt. Sulochanadevi Singhania School
Vedant Raja Euroschool Airoli
Vedant Vora Dhirubhai Ambani International School
Vignesh Gajul Hiranandani Foundation School Thane
Yugbabu Kothari Lilavatibai Podar School


SR.NO.27 EVENT NO. 14 100 M. Breast Stroke - Boys Under 12
Name
Club
Aayush Deshpande Vidya Valley
Agastya Sharma Avalon Heights International School
Arhaan Khan Gokuldham High School
Aryan Dinakaran Sri Sri Ravishankar Vidya Mandir Mulund
Aryan Sangle Gokuldham High School
Prithiraj Mody The Cathedral & John Connon School
Rene Vaz N.L. Dalmia High School
Rohan Gangarde Atul Vidyalaya
Rohann Agarwal The Cathedral & John Connon School
Sagar Malandkar Hiranandani Foundation School Powai
Shlok . Shah St. Gregorios High School
Shyam Rasal Gokuldham High School
Sudarshan T. Lilavatibai Podar School
Vignesh Gajul Hiranandani Foundation School Thane


SR.NO.35 EVENT NO. 15 100 M. Back Stroke - Boys Under 12
Name
Club
Arhaan Khan Gokuldham High School
Atharva Telang Gokuldham High School
Dhruv Nair N.L. Dalmia High School
Krishiv Jain St. Gregorios High School
Kush Moriani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rene Vaz N.L. Dalmia High School
Rishabh Asudani Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Rohan Gangarde Atul Vidyalaya
Shyam Rasal Gokuldham High School
Sudarshan T. Lilavatibai Podar School
Vedant Raja Euroschool Airoli
Veer Mehta Jamnabai Narsee School
Vihaan Shah St. Gregorios High School


SR.NO.39 EVENT NO. 16 100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 12
Name
Club
Aayush Deshpande Vidya Valley
Aniket Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Aryan Sangle Gokuldham High School
Atharva Dhande Podar International School Nashik
Atharva Jarange North Point School
Chaitrav Rane Gokuldham High School
Laksh Parulekar Vibgyor High Mumbai
Priyansh Jain Jamnabai Narsee School
Rene Vaz N.L. Dalmia High School
Soham Kadam Gokuldham High School
Sudarshan T. Lilavatibai Podar School
Veer Mehta Jamnabai Narsee School
Yash Jain Lilavatibai Podar School


SR.NO.45 EVENT NO. 17 200 M. Indl. Medley - Boys Under 12
Name
Club
Agastya Sharma Avalon Heights International School
Aryan Dinakaran Sri Sri Ravishankar Vidya Mandir Mulund
Atharva Telang Gokuldham High School
Neel Jetley Gokuldham High School
Priyansh Jain Jamnabai Narsee School
Vibodha Sharma Gokuldham High School


SR.NO.3 EVENT NO. 18 50 M. Free Style - Boys Under 14
Name
Club
Aaryan Bagrecha Lakshdham High School
Aaryan Surani N.L. Dalmia High School
Aayush Sinha Podar International School Nerul
Aditya Chauhan Sanjivani International School
Aditya Maurya Prime Academy (ICSE)
Agrim Solanki The Cathedral & John Connon School
Akhil Pillai Smt. Sulochanadevi Singhania School
Aman Nambiar Ryan International School Malad
Amber Malandkar Hiranandani Foundation School Powai
Anchit Kaulgud Vibgyor High Balewadi
Anshul Karande Podar International School Nerul
Anshul Natekar Vidya Valley
Anuj Gawade Lilavatibai Podar School
Arhaan Shetty St. Mary
Arnav Deka R.B.K. School
Aryan Kamat Vidya Valley
Aryan Mehrotra Ramniwas Bajaj High School
Aryan Pawar Fravashi Academy Nashik
Aryan Rao Jamnabai Narsee School
Aylan DSouza L.R. & S.M. Vissanji Academy
Darsh Jain Lilavatibai Podar School
Deven Yewale Prime Academy (ICSE)
Dhruv Kothari C.N.M School
Harish Thanoth L.R. & S.M. Vissanji Academy
Harpal Kotadiya Ryan International School Nerul
Hetansh Tambe Jasudben M.L. School
Hrishikesh Mohite Podar International School Nerul
Ishit Dandawate Ryan International School Kharghar
Jagannath Krishan Gold Crest High School
Jay Patel R.B.K. School
Jordan Noronha Beacon High
Krish Mehta Kapol Vidyanidhi International School
Krish Shah Gopal Sharma International School
Krish Shriyan Bhaktivedanta Swami Mission School
Mayank Toshniwal R.B.K. School
Meet Makhija Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Mithil Goradia Kapol Vidyanidhi International School
Moksh Shah Ramniwas Bajaj High School
Naman Chandak Smt. Sulochanadevi Singhania School
Namit Chandak Smt. Sulochanadevi Singhania School
Navya Mahendru Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Omik Govekar Gopal Sharma International School
Omkar Harish Thakur Public School
Parth Jadhav Gopal Sharma International School
Prajwal Nambiar N.L. Dalmia High School
Pratyush Shivkumar Ryan International School Chembur
Rishabh Shah C.N.M School
Rishi Devadiga R.B.K. School
Rudra Pandey Prime Academy (ICSE)
Shalab Sanjayan Podar International School Nerul
Shantanoo Aher National English School
Shlok Suraiya Lakshdham High School
Shresth Shrivastava Sanjivani International School
Shubhankar Kulkarni Lilavatibai Podar School
Siddhant Gupta Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Siddhant Wadhwani Ryan International School Chembur
Siddharth Kotak St. Gregorios High School
Soham Pawar Gold Crest High School
Soumitra Nanaware Thakur Public School
Sumukh Bhatia V.C.W. Arya Vidya Mandir
Taha Jariwala G.D. Somani Memorial School
Utkarsh Sharma Kapol Vidyanidhi International School
Vaibhav Surana Ryan International School Chembur
Vedansh Choudhary Greenlawns High School
Vedant Deore Fravashi Academy Nashik
Viraj Jethva Thakur Public School
Viresh Dicholkar N.L. Dalmia High School
Vivaan Shetty Pawar Public School Chandivali


SR.NO.9 EVENT NO. 19 50 M. Breast Stroke - Boys Under 14
Name
Club
Aarav Banshali The Cathedral & John Connon School
Advay Matapurkar Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Agrim Solanki The Cathedral & John Connon School
Aman Nambiar Ryan International School Malad
Anchit Kaulgud Vibgyor High Balewadi
Anshul Karande Podar International School Nerul
Anuj Ugle Horizon Academy Nashik
Arya Potdar Jankidevi Public School
Arya Shetty Lilavatibai Podar School
Aryan Kamat Vidya Valley
Aryan Rao Jamnabai Narsee School
Dev Talreja Greenlawns School Worli
Devanshu Mistry Ryan International School Malad
Divyansh Shah National English School
Harish Thanoth L.R. & S.M. Vissanji Academy
Harpal Kotadiya Ryan International School Nerul
Hetansh Tambe Jasudben M.L. School
Hriday Shah St. Gregorios High School
Hrishikesh Mohite Podar International School Nerul
Jordan Noronha Beacon High
Kalpit Singh Smt. Sulochanadevi Singhania School
Manav Mehta Lakshdham High School
Meet Makhija Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Naman Chandak Smt. Sulochanadevi Singhania School
Navya Mahendru Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Nilotpal Bhabal Podar International School Nashik
Om Hardasani Gopal Sharma International School
Omkar Harish Thakur Public School
Pratyush Shivkumar Ryan International School Chembur
Ranveer Bhosale Fravashi Academy Nashik
Rishikesh Bardia Sanjivani International School
Rohan Gautam St. Gregorios High School
Sabyasachi Panigrahi Vibgyor High Balewadi
Shayaan Brid Thakur Public School
Shlok Suraiya Lakshdham High School
Shriniwas Chaudhari Prime Academy (ICSE)
Shubhankar Kulkarni Lilavatibai Podar School
Siddhant Wadhwani Ryan International School Chembur
Siddharth Kotak St. Gregorios High School
Siddharth Pradeep Prime Academy (ICSE)
Srish Maulik Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Taha Jariwala G.D. Somani Memorial School
Tanishq Kadam Gokuldham High School
Utkarsh Sharma Kapol Vidyanidhi International School
Vahrun Taraporewala Dhirubhai Ambani International School
Vansh Shah Jankidevi Public School
Vedant Deore Fravashi Academy Nashik
Vedant Patil Ashoka Universal School
Viraj Jethva Thakur Public School
Viresh Dicholkar N.L. Dalmia High School
Yash Savla Lilavatibai Podar School


SR.NO.15 EVENT NO. 20 50 M. Back Stroke - Boys Under 14
Name
Club
Aarav Banshali The Cathedral & John Connon School
Aditya Chauhan Sanjivani International School
Anuj Ugle Horizon Academy Nashik
Arsh Verma Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Hriday Shah St. Gregorios High School
Jordan Noronha Beacon High
Kalpit Singh Smt. Sulochanadevi Singhania School
Manav Mehta Lakshdham High School
Omik Govekar Gopal Sharma International School
Omkar Harish Thakur Public School
Prajwal Nambiar N.L. Dalmia High School
Pranav Manivannan Prime Academy (ICSE)
Rudra Patel The Cathedral & John Connon School
Sabyasachi Panigrahi Vibgyor High Balewadi
Shantanoo Aher National English School
Shayaan Brid Thakur Public School
Sumukh Bhatia V.C.W. Arya Vidya Mandir
Vaibhav Kathruka Thakur Public School
Varad Pathre Lakshdham High School


SR.NO.21 EVENT NO. 21 50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
Name
Club
Aditya Shah Jankidevi Public School
Anshul Natekar Vidya Valley
Arhaan Shetty St. Mary
Arjun Samant The Cathedral & John Connon School
Aryan Pawar Fravashi Academy Nashik
Atharv Pai Vibgyor High Balewadi
Devanshu Mistry Ryan International School Malad
Ishaan Shetty Gokuldham High School
Ishit Dandawate Ryan International School Kharghar
Jagannath Krishan Gold Crest High School
Meet Makhija Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Namit Chandak Smt. Sulochanadevi Singhania School
Neel Kulkarni Universal High School Thane
Pratyush Jhamb Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Rohan Gautam St. Gregorios High School
Sahil Rajadhyaksha National English School
Samarjeet Rankhamb Lilavatibai Podar School
Shalab Sanjayan Podar International School Nerul
Shantanoo Aher National English School
Shayaan Brid Thakur Public School
Shlok Suraiya Lakshdham High School
Srish Maulik Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Tanishk Suvarna Gokuldham High School
Tanishq Kadam Gokuldham High School
Varad Pathre Lakshdham High School
Viresh Dicholkar N.L. Dalmia High School


SR.NO.25 EVENT NO. 22 100 M. Free Style - Boys Under 14
Name
Club
Aarnav Goel Maneckji Cooper School
Aaryan Bagrecha Lakshdham High School
Aayush Sinha Podar International School Nerul
Adit Srivastav Lakshdham High School
Aditya Chauhan Sanjivani International School
Akhil Pillai Smt. Sulochanadevi Singhania School
Amber Malandkar Hiranandani Foundation School Powai
Anchit Kaulgud Vibgyor High Balewadi
Anshul Natekar Vidya Valley
Arhaan Shetty St. Mary
Aryan Kamat Vidya Valley
Atharv Pai Vibgyor High Balewadi
Chris Angre Lilavatibai Podar School
Dhruv Kothari C.N.M School
Divyansh Shah National English School
Hetansh Tambe Jasudben M.L. School
Ishaan Shetty Gokuldham High School
Krish Shah Gopal Sharma International School
Kushal Jain Lilavatibai Podar School
Mohd.Mioz Chawadhary St. Peter`s School
Naman Chandak Smt. Sulochanadevi Singhania School
Namit Chandak Smt. Sulochanadevi Singhania School
Navya Mahendru Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Om Hardasani Gopal Sharma International School
Om Parab Childrens Academy
Parth Jadhav Gopal Sharma International School
Piyush Chhallare Lilavatibai Podar School
Pratyush Jhamb Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Sabyasachi Panigrahi Vibgyor High Balewadi
Sahil Rajadhyaksha National English School
Siddharth Kotak St. Gregorios High School
Swanand Khanolkar Parle Tilak Vidyalaya
Tanishk Suvarna Gokuldham High School
Utkarsh Sharma Kapol Vidyanidhi International School
Vedant Deore Fravashi Academy Nashik


SR.NO.31 EVENT NO. 23 100 M. Breast Stroke - Boys Under 14
Name
Club
Aarav Banshali The Cathedral & John Connon School
Aarnav Goel Maneckji Cooper School
Arjun Samant The Cathedral & John Connon School
Arya Shetty Lilavatibai Podar School
Aryan Rao Jamnabai Narsee School
Dheer Chheda Lilavatibai Podar School
Divyansh Shah National English School
Krish Shah Gopal Sharma International School
Mohd.Mioz Chawadhary St. Peter`s School
Nilotpal Bhabal Podar International School Nashik
Om Parab Childrens Academy
Piyush Chhallare Lilavatibai Podar School
Ranveer Bhosale Fravashi Academy Nashik
Rohan Gautam St. Gregorios High School
Sahil Rajadhyaksha National English School
Siddhant Wadhwani Ryan International School Chembur
Srish Maulik Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Tanishq Kadam Gokuldham High School
Vahrun Taraporewala Dhirubhai Ambani International School
Vedant Patil Ashoka Universal School


SR.NO.35 EVENT NO. 24 100 M. Back Stroke - Boys Under 14
Name
Club
Aarnav Goel Maneckji Cooper School
Anuj Ugle Horizon Academy Nashik
Kalpit Singh Smt. Sulochanadevi Singhania School
Mohd.Mioz Chawadhary St. Peter`s School
Om Parab Childrens Academy
Piyush Chhallare Lilavatibai Podar School
Rudra Patel The Cathedral & John Connon School
Sabyasachi Panigrahi Vibgyor High Balewadi
Samarjeet Rankhamb Lilavatibai Podar School
Sumukh Bhatia V.C.W. Arya Vidya Mandir
Varad Pathre Lakshdham High School


SR.NO.39 EVENT NO. 25 100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 14
Name
Club
Adit Srivastav Lakshdham High School
Aditya Shah Jankidevi Public School
Atharv Pai Vibgyor High Balewadi
Ishaan Shetty Gokuldham High School
Neel Kulkarni Universal High School Thane
Samarjeet Rankhamb Lilavatibai Podar School
Swanand Khanolkar Parle Tilak Vidyalaya
Tanishk Suvarna Gokuldham High School


SR.NO.43 EVENT NO. 26 200 M. Indl. Medley - Boys Under 14
Name
Club
Aditya Shah Jankidevi Public School
Amber Malandkar Hiranandani Foundation School Powai
Arjun Samant The Cathedral & John Connon School
Aryan Pawar Fravashi Academy Nashik
Devanshu Mistry Ryan International School Malad
Manav Mehta Lakshdham High School
Pratyush Jhamb Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Swanand Khanolkar Parle Tilak Vidyalaya
Vahrun Taraporewala Dhirubhai Ambani International School
Vedant Patil Ashoka Universal School


SR.NO.5 EVENT NO. 27 50 M. Free Style - Boys Under 16
Name
Club
Abhiraj Paralkar Hiranandani Foundation School Powai
Aditya Mhapralkar Bombay Scottish School Mahim
Aditya Shetty Greenlawns High School
Akshay Aserkar Vidya Valley
Amay Singhania Jamnabai Narsee School
Anshul Chawan Ryan International School Malad
Arnav Sanjeev Hiranandani Foundation School Powai
Arya Kulkarni Vidya Valley
Aryan Awad Thakur Public School
Aryan Bobadi Lilavatibai Podar School
Aryan Panicker The Cathedral & John Connon School
Ashutosh Prajapati Euroschool Airoli
Ayan Patel R.B.K. School
Dev Hirani Jankidevi Public School
Dishank Chauhan Thakur Public School
Gaurav Dewali Vibgyor High Mumbai
Happil Mehta R.B.K. School
Ishaan Salian Jankidevi Public School
Jawad Jariwala G.D. Somani Memorial School
Kanishq Panchal St. Mary
Kirtanya Gade Thakur Public School
Laksh Puri Vibgyor High Mumbai
Mayank Kad Podar International School Nashik
Neel Joshi Bombay Scottish School Mahim
Nehit Panchamia V.C.W. Arya Vidya Mandir
Pragyan Kumar Ryan International School Kharghar
Ravi Pant Hiranandani Foundation School Thane
Rishabh Rao Jamnabai Narsee School
Rishi Abhale Pawar Public School Dombivali
Shrekant Kothimbire St. Gregorios High School
Siddhesh Jangam R.B.K. School
Soham Gada Smt. Sulochanadevi Singhania School
Suryasai Vissamsetti N.L. Dalmia High School
Tejaswin Date C.N.M School
Ved Potdar Jankidevi Public School
Vedant Suri St. Mary
Veer Singh St. Mary
Verzan Ragina C.N.M School
Vinit Mane Vibgyor High Mumbai
Vishal Bajpai Smt. Sulochanadevi Singhania School
Yash Shinde Lakshdham High School
Yuvraj Rasal Gokuldham High School


SR.NO.11 EVENT NO. 28 50 M. Breast Stroke - Boys Under 16
Name
Club
Abhiraj Paralkar Hiranandani Foundation School Powai
Aditya Mhapralkar Bombay Scottish School Mahim
Anshul Chawan Ryan International School Malad
Armaan Bhansali The Cathedral & John Connon School
Aryan Bobadi Lilavatibai Podar School
Aryan Panicker The Cathedral & John Connon School
Chirayu Ghadge National English School
Dev Hirani Jankidevi Public School
Dhrish Gada Bombay Scottish School Mahim
Dhruv Patel Hiranandani Foundation School Thane
Ishaan Salian Jankidevi Public School
Jawad Jariwala G.D. Somani Memorial School
Kanishq Panchal St. Mary
Neel Joshi Bombay Scottish School Mahim
Rishabh Rao Jamnabai Narsee School
Soham Chikane St. Peter`s School
Tejas Korlekar National English School
Ved Potdar Jankidevi Public School
Zane Vazifdar The Cathedral & John Connon School


SR.NO.17 EVENT NO. 29 50 M. Back Stroke - Boys Under 16
Name
Club
Allen Andrew Hiranandani Foundation School Powai
Arnav Agrawal Hiranandani Foundation School Powai
Ashutosh Prajapati Euroschool Airoli
Dharm Gor Thakur Public School
Manas Chorge Lakshdham High School
Pragyan Kumar Ryan International School Kharghar
Ravi Pant Hiranandani Foundation School Thane
Samanyu Yadav The Cathedral & John Connon School
Suryasai Vissamsetti N.L. Dalmia High School
Vinayak Kuvar Fravashi Academy Nashik
Vinit Mane Vibgyor High Mumbai
Vishal Bajpai Smt. Sulochanadevi Singhania School
Vivaansingh Dua Jamnabai Narsee School
Yohan Gupte The Cathedral & John Connon School
Zane Vazifdar The Cathedral & John Connon School


SR.NO.23 EVENT NO. 30 50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 16
Name
Club
Abhiraj Paralkar Hiranandani Foundation School Powai
Aditya Mhapralkar Bombay Scottish School Mahim
Akshay Aserkar Vidya Valley
Aryan Awad Thakur Public School
Chirayu Ghadge National English School
Dhruv Patel Hiranandani Foundation School Thane
Laksh Puri Vibgyor High Mumbai
Manas Chorge Lakshdham High School
Mayank Kad Podar International School Nashik
Nehit Panchamia V.C.W. Arya Vidya Mandir
Soham Khot Lakshdham High School
Suryasai Vissamsetti N.L. Dalmia High School
Vedant Suri St. Mary
Vinit Mane Vibgyor High Mumbai
Vivaan Mansukhani Gokuldham High School
Vivaansingh Dua Jamnabai Narsee School
Yash Shinde Lakshdham High School
Yuvraj Rasal Gokuldham High School


SR.NO.27 EVENT NO. 31 100 M. Free Style - Boys Under 16
Name
Club
Aditya Shetty Greenlawns High School
Akshay Aserkar Vidya Valley
Allen Andrew Hiranandani Foundation School Powai
Arnav Agrawal Hiranandani Foundation School Powai
Arnav Sanjeev Hiranandani Foundation School Powai
Arya Kulkarni Vidya Valley
Ashutosh Prajapati Euroschool Airoli
Gaurav Dewali Vibgyor High Mumbai
Mihir Umrigar St. Peter`s School
Neel Joshi Bombay Scottish School Mahim
Ravi Pant Hiranandani Foundation School Thane
Rishabh Rao Jamnabai Narsee School
Rishabh Sachdev Jankidevi Public School
Shashwat Shahi Sanjivani International School
Soham Khot Lakshdham High School
Soham Patil Smt. Sulochanadevi Singhania School
Tejaswin Date C.N.M School
Varad Kuvar Fravashi Academy Nashik
Veer Singh St. Mary
Vinayak Kuvar Fravashi Academy Nashik
Vivaan Mansukhani Gokuldham High School
Yash Shinde Lakshdham High School
Yuvraj Rasal Gokuldham High School
Zane Vazifdar The Cathedral & John Connon School


SR.NO.33 EVENT NO. 32 100 M. Breast Stroke - Boys Under 16
Name
Club
Aditya Shetty Greenlawns High School
Armaan Bhansali The Cathedral & John Connon School
Arya Kulkarni Vidya Valley
Chirayu Ghadge National English School
Dhruv Patel Hiranandani Foundation School Thane
Jawad Jariwala G.D. Somani Memorial School
Kanishq Panchal St. Mary
Mihir Umrigar St. Peter`s School
Saksham Jha Gokuldham High School
Shashwat Shahi Sanjivani International School
Soham Chikane St. Peter`s School
Tejaswin Date C.N.M School


SR.NO.37 EVENT NO. 33 100 M. Back Stroke - Boys Under 16
Name
Club
Allen Andrew Hiranandani Foundation School Powai
Arnav Agrawal Hiranandani Foundation School Powai
Manas Chorge Lakshdham High School
Samanyu Yadav The Cathedral & John Connon School
Shashwat Shahi Sanjivani International School
Soham Khot Lakshdham High School
Soham Patil Smt. Sulochanadevi Singhania School
Varad Kuvar Fravashi Academy Nashik
Veer Singh St. Mary
Vinayak Kuvar Fravashi Academy Nashik
Vivaansingh Dua Jamnabai Narsee School
Yohan Gupte The Cathedral & John Connon School


SR.NO.41 EVENT NO. 34 100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 16
Name
Club
Aryan Awad Thakur Public School
Laksh Puri Vibgyor High Mumbai
Saksham Jha Gokuldham High School
Soham Chikane St. Peter`s School
Soham Patil Smt. Sulochanadevi Singhania School
Vivaan Mansukhani Gokuldham High School


SR.NO.45 EVENT NO. 35 200 M. Indl. Medley - Boys Under 16
Name
Club
Armaan Bhansali The Cathedral & John Connon School
Saksham Jha Gokuldham High School
Samanyu Yadav The Cathedral & John Connon School
Varad Kuvar Fravashi Academy Nashik
Yohan Gupte The Cathedral & John Connon School


SR.NO.47 EVENT NO. 36 4 x 50 M. Free Style Relay - Boys Under 16
Name
Club
Cathedral Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 The Cathedral & John Connon School
D. Ambani Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Dhirubhai Ambani International School
Fravashi Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Fravashi Academy Nashik
Gokuldham Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Gokuldham High School
Hiranandani Powai Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Hiranandani Foundation School Powai
Jamnabai Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Jamnabai Narsee School
Lakshdham Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Lakshdham High School
Singhania Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 16 Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.29 EVENT NO. 37 4 x 50 M. Medley Relay - Boys Under 16
Name
Club
Cathedral Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 The Cathedral & John Connon School
D. Ambani Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Dhirubhai Ambani International School
Fravashi Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Fravashi Academy Nashik
Gokuldham Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Gokuldham High School
Hiranandani Powai Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Hiranandani Foundation School Powai
Jamnabai Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Jamnabai Narsee School
Lakshdham Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Lakshdham High School
Singhania Team 4x50 M. Medley Relay - Boys Under 16 Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.1 EVENT NO. 38 50 M. Free Style - Boys Under 18
Name
Club
Agastia Maria Christ Church School
Albert Paul Atul Vidyalaya
Chintan Sharma Atul Vidyalaya
Faraz Shaikh Christ Church School
Jugal Naik Atul Vidyalaya
Muzambil Ansari Christ Church School
Neel Roy Jamnabai Narsee School
Neym Rizvi Gokuldham High School
Pradyumna Sharma Lilavatibai Podar School
Rohit Katedeshmukh North Point School
Shlok Mishra Lilavatibai Podar School
Yash Nagle Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.5 EVENT NO. 39 50 M. Breast Stroke - Boys Under 18
Name
Club
Faraz Shaikh Christ Church School
Muzambil Ansari Christ Church School
Pradyumna Sharma Lilavatibai Podar School
Shlok Shah Bombay Scottish School Mahim
Soham Nair Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.11 EVENT NO. 40 50 M. Back Stroke - Boys Under 18
Name
Club
Christopher Aadav Christ Church School
Muzambil Ansari Christ Church School
Neym Rizvi Gokuldham High School
Pradyumna Sharma Lilavatibai Podar School


SR.NO.15 EVENT NO. 41 50 M. Butterfly Stroke - Boys Under 18
Name
Club
Ishaan Nagarkatti Jamnabai Narsee School
Rohit Katedeshmukh North Point School
Shyam Sampat C.N.M School


SR.NO.21 EVENT NO. 42 100 M. Free Style - Boys Under 18
Name
Club
Albert Paul Atul Vidyalaya
Atharv Agrawal Hiranandani Foundation School Powai
Chintan Sharma Atul Vidyalaya
Jugal Naik Atul Vidyalaya
Neel Roy Jamnabai Narsee School
Neym Rizvi Gokuldham High School
Rohit Katedeshmukh North Point School
Shlok Mishra Lilavatibai Podar School
Shyam Sampat C.N.M School
Soham Nair Smt. Sulochanadevi Singhania School
Yash Nagle Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.25 EVENT NO. 43 100 M. Breast Stroke - Boys Under 18
Name
Club
Albert Paul Atul Vidyalaya
Atharv Agrawal Hiranandani Foundation School Powai
Leon Grundy Atul Vidyalaya
Shlok Shah Bombay Scottish School Mahim
Soham Nair Smt. Sulochanadevi Singhania School
Yash Nagle Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.33 EVENT NO. 44 100 M. Back Stroke - Boys Under 18
Name
Club
Ishaan Nagarkatti Jamnabai Narsee School


SR.NO.37 EVENT NO. 45 100 M. Butterfly Stroke - Boys Under 18
Name
Club
Atharv Agrawal Hiranandani Foundation School Powai
Dhruba Ghosh Smt. Sulochanadevi Singhania School
Ishaan Nagarkatti Jamnabai Narsee School
Shlok Shah Bombay Scottish School Mahim
Shyam Sampat C.N.M School


SR.NO.43 EVENT NO. 46 200 M. Indl. Medley - Boys Under 18
Name
Club
Neel Roy Jamnabai Narsee School


SR.NO.47 EVENT NO. 47 4 x 100 M. Free Style Relay - Boys Under 18
Name
Club
Christ Church Team 4x50 M. Free Style Relay - Boys Under 18 Christ Church School


SR.NO.2 EVENT NO. 49 50 M. Free Style - Girls Under 8
Name
Club
Aahana Bothra Dhirubhai Ambani International School
Aashna Garg The J.B. Petit High School for Girls
Anika Bhatia Ramniwas Bajaj High School
Anika Tople Vibgyor High Balewadi
Ayaana Khan St. Gregorios High School
Ayanna Kumar Hiranandani Foundation School Thane
Demyra Ahuja Prime Academy (ICSE)
Esther Sinha The Cathedral & John Connon School
Hansini Santosh St. Gregorios High School
Naisha Jain The Cathedral & John Connon School
Nitika Deora Vibgyor High Mumbai
Nivedita Shah Dhirubhai Ambani International School
Noopur Mistry C.N.M School
Ovi Sahane Ashoka Universal School
Prisha Daga Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Riya Shetty Bhaktivedanta Swami Mission School
Samaira Chanda The J.B. Petit High School for Girls
Samaira Mehrotra The Cathedral & John Connon School
Samara Roy Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Zara Shah The J.B. Petit High School for Girls


SR.NO.8 EVENT NO. 50 50 M. Breast Stroke - Girls Under 8
Name
Club
Aahana Bothra Dhirubhai Ambani International School
Ahaviah Gandhi Gold Crest High School
Dhruti Shroff C.N.M School
Kashvi Kothari St. Gregorios High School
Naisha Jain The Cathedral & John Connon School
Nitika Deora Vibgyor High Mumbai
Noopur Mistry C.N.M School
Ovi Sahane Ashoka Universal School
Prisha Daga Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Samaira Chanda The J.B. Petit High School for Girls
Samaira Mehrotra The Cathedral & John Connon School
Samara Roy Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Tarini Kheruka The Cathedral & John Connon School


SR.NO.14 EVENT NO. 51 50 M. Back Stroke - Girls Under 8
Name
Club
Aahana Bothra Dhirubhai Ambani International School
Aashna Garg The J.B. Petit High School for Girls
Ahaviah Gandhi Gold Crest High School
Ayanna Kumar Hiranandani Foundation School Thane
Dhruti Shroff C.N.M School
Esther Sinha The Cathedral & John Connon School
Naisha Jain The Cathedral & John Connon School
Nitika Deora Vibgyor High Mumbai
Nivedita Shah Dhirubhai Ambani International School
Noopur Mistry C.N.M School
Ovi Sahane Ashoka Universal School
Simran Pasricha The Cathedral & John Connon School


SR.NO.20 EVENT NO. 52 50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 8
Name
Club
Ahaviah Gandhi Gold Crest High School
Ayanna Kumar Hiranandani Foundation School Thane
Dhruti Shroff C.N.M School
Esther Sinha The Cathedral & John Connon School
Hansini Santosh St. Gregorios High School
Kashvi Kothari St. Gregorios High School
Nivedita Shah Dhirubhai Ambani International School
Prisha Daga Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Samaira Mehrotra The Cathedral & John Connon School
Samara Roy Smt. RSB Arya Vidya Mandir


SR.NO.10 EVENT NO. 53 50 M. Free Style - Girls Under 10
Name
Club
Aanchal Yadav Ryan International School Malad
Aarya Bhatia Ramniwas Bajaj High School
Aashna Varma Thakur Public School
Aattmia Sahane Ashoka Universal School
Adishree Dubey Ryan International School Nerul
Amrita Katoch Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Anannya Nayak Vibgyor High Mumbai
Anika Mehta The Cathedral & John Connon School
Anjali Shah Villa Theresa High School
Antara Agarwal Jamnabai Narsee School
Anusha Dalvi Gokuldham High School
Anushka Baviskar Smt. Sulochanadevi Singhania School
Aratrika Biswas Vidya Valley
Arianna Jolly The Cathedral & John Connon School
Arsheeya Nair Prime Academy (ICSE)
Athena Mehta C.N.M School
Delicia Fernandes Ryan International School Malad
Deveshi Khairnar Pawar Public School Dombivali
Dhanishtha Bhuia Activity High School
Dhwani Thakkar Jamnabai Narsee School
Disha Narayanan Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Divija Pal Ryan International School Nerul
Diya Kandpal Prime Academy (ICSE)
Falak Shah Walsingham House School
Gauri Khasgiwale Gundecha Education Academy
Gauri Shah Jamnabai Narsee School
Hanishika Rele Queen Mary School
Heer Mehta North Point School
Hiba Yasser Ryan International School Nerul
Ira Naik V.C.W. Arya Vidya Mandir
Jhaanvi Bheda Gold Crest High School
Kavya Shah Gold Crest High School
Laksha Bengani Pawar Public School Chandivali
Lassaya Gangwan The J.B. Petit High School for Girls
Madhura Nandkar Vibgyor High Balewadi
Mahima Devare Ryan International School Nerul
Meha Sanghvi Dhirubhai Ambani International School
Meher Bath Vibgyor High Mumbai
Mrunmayee Potdar Queen Mary School
Myra Jadwani Beacon High
Naina Madan St. Gregorios High School
Namana Desai Parle Tilak Vidyalaya
Nayantara Golash Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Nysa Kandhari The J.B. Petit High School for Girls
Radheya Mahendru Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Reeya Kacheria St. Gregorios High School
Saanvi Shastri Prime Academy (ICSE)
Samairaa Butani Beacon High
Sanaya Irani Marble Arch School
Sanaya Shetty Dhirubhai Ambani International School
Sanika Kundu Prime Academy (ICSE)
Sarah Mand Marble Arch School
Sharayu Sukale Ryan International School Nerul
Shifa Nensey Beacon High
Shruti Swamy Hiranandani Foundation School Powai
Siyaa Kadam Gokuldham High School
Suhani Rajput Avalon Heights International School
Swarali Aher National English School
Tanmayee Gimonkar Lilavatibai Podar School
Tapasvi Patel Walsingham House School
Tarini Arora Dhirubhai Ambani International School
Trisha Menon Aspee Nutan Academy
Tyra Dalal The J.B. Petit High School for Girls
Vacha Maniar C.N.M School
Vedika Grang V.C.W. Arya Vidya Mandir
Vedika Sawant Thakur Public School
Zanaee Raghavan The Cathedral & John Connon School
Zoha Khan Marble Arch School


SR.NO.20 EVENT NO. 54 50 M. Breast Stroke - Girls Under 10
Name
Club
Aanchal Yadav Ryan International School Malad
Aarya Bhatia Ramniwas Bajaj High School
Allisha Debara The J.B. Petit High School for Girls
Amrita Katoch Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Anannya Nayak Vibgyor High Mumbai
Anjali Shah Villa Theresa High School
Antara Agarwal Jamnabai Narsee School
Anusha Dalvi Gokuldham High School
Aratrika Biswas Vidya Valley
Arsheeya Nair Prime Academy (ICSE)
Avanti Deshmukh Fravashi Academy Nashik
Delicia Fernandes Ryan International School Malad
Dhaani Panchal Gokuldham High School
Dhanishtha Bhuia Activity High School
Dhwani Thakkar Jamnabai Narsee School
Disha Narayanan Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Divya Shivani Jasudben M.L. School
Gauri Khasgiwale Gundecha Education Academy
Hanishika Rele Queen Mary School
Ira Naik V.C.W. Arya Vidya Mandir
Kavya Shah Gold Crest High School
Laksha Bengani Pawar Public School Chandivali
Lassaya Gangwan The J.B. Petit High School for Girls
Madhura Nandkar Vibgyor High Balewadi
Meha Sanghvi Dhirubhai Ambani International School
Milonee Dava Gold Crest High School
Mrunmayee Potdar Queen Mary School
Namana Desai Parle Tilak Vidyalaya
Nayantara Golash Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Radheya Mahendru Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Samairaa Butani Beacon High
Sanaya Irani Marble Arch School
Sanaya Shetty Dhirubhai Ambani International School
Sarah Mand Marble Arch School
Sharanya Kheruka The Cathedral & John Connon School
Shriya Gharse St. John`s Universal School
Shruti Swamy Hiranandani Foundation School Powai
Siffat Kohli Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Siya Devrukhkar Parle Tilak Vidyalaya
Suhani Rajput Avalon Heights International School
Sumaya Mehta The Cathedral & John Connon School
Tanisi Ojha Pawar Public School Chandivali
Tarini Arora Dhirubhai Ambani International School
Vacha Maniar C.N.M School
Vedika Grang V.C.W. Arya Vidya Mandir
Vedika Sawant Thakur Public School
Zanaee Raghavan The Cathedral & John Connon School


SR.NO.30 EVENT NO. 55 50 M. Back Stroke - Girls Under 10
Name
Club
Aashna Varma Thakur Public School
Aattmia Sahane Ashoka Universal School
Amrita Katoch Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Anika Mehta The Cathedral & John Connon School
Antara Agarwal Jamnabai Narsee School
Anushka Baviskar Smt. Sulochanadevi Singhania School
Aratrika Biswas Vidya Valley
Arianna Jolly The Cathedral & John Connon School
Avanti Deshmukh Fravashi Academy Nashik
D. Vamika Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Dhaani Panchal Gokuldham High School
Diya Suradkar Gokuldham High School
Falak Shah Walsingham House School
Gauri Shah Jamnabai Narsee School
Hiba Yasser Ryan International School Nerul
Jhaanvi Bheda Gold Crest High School
Kavya Shah Gold Crest High School
Meher Bath Vibgyor High Mumbai
Milonee Dava Gold Crest High School
Myra Jadwani Beacon High
Namana Desai Parle Tilak Vidyalaya
Nysa Kandhari The J.B. Petit High School for Girls
Radheya Mahendru Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Sanaya Irani Marble Arch School
Sharayu Sukale Ryan International School Nerul
Shifa Nensey Beacon High
Siya Devrukhkar Parle Tilak Vidyalaya
Siyaa Kadam Gokuldham High School
Swarali Aher National English School
Tapasvi Patel Walsingham House School
Tarini Arora Dhirubhai Ambani International School
Tyra Dalal The J.B. Petit High School for Girls
Vacha Maniar C.N.M School
Zanaee Raghavan The Cathedral & John Connon School
Zoha Khan Marble Arch School


SR.NO.42 EVENT NO. 56 50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 10
Name
Club
Aanchal Yadav Ryan International School Malad
Aarya Bhatia Ramniwas Bajaj High School
Aattmia Sahane Ashoka Universal School
Anannya Nayak Vibgyor High Mumbai
Anika Mehta The Cathedral & John Connon School
Anjali Shah Villa Theresa High School
Anusha Dalvi Gokuldham High School
Anushka Baviskar Smt. Sulochanadevi Singhania School
Arianna Jolly The Cathedral & John Connon School
Avanti Deshmukh Fravashi Academy Nashik
D. Vamika Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Divya Shivani Jasudben M.L. School
Diya Suradkar Gokuldham High School
Falak Shah Walsingham House School
Gauri Khasgiwale Gundecha Education Academy
Ira Naik V.C.W. Arya Vidya Mandir
Meher Bath Vibgyor High Mumbai
Myra Jadwani Beacon High
Nayantara Golash Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Nysa Kandhari The J.B. Petit High School for Girls
Sarah Mand Marble Arch School
Shifa Nensey Beacon High
Siya Devrukhkar Parle Tilak Vidyalaya
Suhani Rajput Avalon Heights International School
Sumaya Mehta The Cathedral & John Connon School
Trisha Menon Aspee Nutan Academy
Vedika Grang V.C.W. Arya Vidya Mandir
Vedika Sawant Thakur Public School
Zoha Khan Marble Arch School


SR.NO.4 EVENT NO. 57 50 M. Free Style - Girls Under 12
Name
Club
Aaliya Bhat Jankidevi Public School
Aanya Sankhe Gold Crest High School
Aarya Morde Hiranandani Foundation School Powai
Aashi Gupta Pawar Public School Chandivali
Aisha Shaikh Jankidevi Public School
Akashlina Dhar Bombay Scottish School Powai
Alefiya Dhansura The J.B. Petit High School for Girls
Anam Nensey Beacon High
Anaya Golani The J.B. Petit High School for Girls
Anika Gupta C.N.M School
Anika Mohta The Cathedral & John Connon School
Anushka Naidu Hiranandani Foundation School Powai
Anushree Tripathi Ryan International School Nerul
Archisha Sawant Childrens Academy
Areeba Salema Walsingham House School
Arushi Velde V.C.W. Arya Vidya Mandir
Arya Salunke Vidya Valley
Ashlesha Bakshi Dhirubhai Ambani International School
Caroline DSa Jasudben M.L. School
Dipti Chaphekar Parle Tilak Vidyalaya
Diva Mogha The Cathedral & John Connon School
Diya Changwani Hiranandani Foundation School Powai
Haswi Shah Gokuldham High School
Hiba Chougule Podar International School Nerul
Juveriya Bhiwandiwala Villa Theresa High School
Kaavya Thaker Marble Arch School
Kanishka Shetty Hiranandani Foundation School Thane
Kashvee Kayani Gold Crest High School
Kavya Jain Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Kiara Bangera Dhirubhai Ambani International School
Kimaya Fonseca Lakshdham High School
Krupa Shah Gokuldham High School
Liana Irani Villa Theresa High School
Maithilee Mangaonkar Gokuldham High School
Mihika Desai Lakshdham High School
Mishti Shah Queen Mary School
Mukta Zod Vibgyor High Balewadi
Naisha Gurbani Euroschool Airoli
Naysa Patel G.D. Somani Memorial School
Nidhi Khasgiwale Gundecha Education Academy
Nommica Mohan Gold Crest High School
Paridhi Mohta C.N.M School
Pranesha Patil Ryan International School Kharghar
Pravara Jain Prime Academy (ICSE)
Punya Jain Walsingham House School
Rashi Vadecha Thakur Public School
Reina Doshi Smt. Sulochanadevi Singhania School
Renaa Jain Jamnabai Narsee School
Rianna Trivedi C.N.M School
Riddhi Rajmane Pawar Public School Chandivali
Riya Agarwal Lilavatibai Podar School
Rujuta Savanur Vidya Valley
Rupsa Paul Hiranandani Foundation School Thane
Saee Karvir National English School
Saeesha Wade Lakshdham High School
Saesha Chaturvedi Smt. Sulochanadevi Singhania School
Saiyashwata Salian Gokuldham High School
Samikaa Bansal Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Samriddhi Kaushik Pawar Public School Chandivali
Sanika Daga Dhirubhai Ambani International School
Sharanbir Mand Marble Arch School
Sharvari Joshi Vibgyor High Balewadi
Siddhika Jain Lilavatibai Podar School
Siya Shetty The Cathedral & John Connon School
Sreeja Chandra Thakur Public School
Srushti Chandorkar Vibgyor High Balewadi
Taskin Bule Ryan International School Nerul
Tavishi Chandra Sanjivani International School
Tisha Rao Christ Church School
Twisha Furia St. Gregorios High School
Umang Bajaj Podar International School Nerul
Vaishnavi Ratnavath Ryan International School Nerul
Vedha Shedge Sanjivani International School
Vidhi Bihani Lilavatibai Podar School
Vrushti Patel Thakur Public School
Yati Jain Ryan International School Chembur
Zahra Sakarwala The J.B. Petit High School for Girls


SR.NO.8 EVENT NO. 58 50 M. Breast Stroke - Girls Under 12
Name
Club
Aadvika Shetty Ryan International School Nerul
Aanya Sankhe Gold Crest High School
Aarna Bhatt Lilavatibai Podar School
Aisha Shaikh Jankidevi Public School
Anam Nensey Beacon High
Ananya Shah Dhirubhai Ambani International School
Anaya Golani The J.B. Petit High School for Girls
Anaya Punamiya The J.B. Petit High School for Girls
Anika Mohta The Cathedral & John Connon School
Anika Shah The Cathedral & John Connon School
Anushka Naidu Hiranandani Foundation School Powai
Archisha Sawant Childrens Academy
Areeba Salema Walsingham House School
Arushi Velde V.C.W. Arya Vidya Mandir
Arya Gijane Wisdom World School
Arya Salunke Vidya Valley
Charvi Malik Thakur Public School
Devyani Mistry Ryan International School Malad
Dipti Chaphekar Parle Tilak Vidyalaya
Hiba Chougule Podar International School Nerul
Kaavya Thaker Marble Arch School
Kanishka Shetty Hiranandani Foundation School Thane
Keren Wadhwani Dhirubhai Ambani International School
Keya Sanghvi Dhirubhai Ambani International School
Kimaya Fonseca Lakshdham High School
Kritika Toshniwal Thakur Public School
Krupa Shah Gokuldham High School
Labonyo Bannerjee Hiranandani Foundation School Powai
Mahika Phalaswal G.D. Somani Memorial School
Mahika Rakshit The Cathedral & John Connon School
Mihika Desai Lakshdham High School
Mishti Shah Queen Mary School
Mukta Zod Vibgyor High Balewadi
Naisha Gurbani Euroschool Airoli
Natanya George B.A.F. Petit Girls High School
Nidhi Khasgiwale Gundecha Education Academy
Paridhi Mohta C.N.M School
Pragati Jha Gokuldham High School
Pritika Vazirani Euroschool Airoli
Punya Jain Walsingham House School
Pushya Sahajwani Gokuldham High School
Rajvi Mehta North Point School
Rujuta Savanur Vidya Valley
Saanvi Sharma Pawar Public School Chandivali
Sajal Gupta Lakshdham High School
Samikaa Bansal Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Sanika Daga Dhirubhai Ambani International School
Sawar Akuskar Smt. Sulochanadevi Singhania School
Sharvari Joshi Vibgyor High Balewadi
Srushti Chandorkar Vibgyor High Balewadi
Twisha Furia St. Gregorios High School
Urvi Bengani Pawar Public School Chandivali
Vedha Shedge Sanjivani International School
Zahra Sakarwala The J.B. Petit High School for Girls


SR.NO.14 EVENT NO. 59 50 M. Back Stroke - Girls Under 12
Name
Club
Aadvika Shetty Ryan International School Nerul
Aanya Sankhe Gold Crest High School
Anam Nensey Beacon High
Ananya Nadar Hiranandani Foundation School Powai
Anmita Shetty Lilavatibai Podar School
Archisha Sawant Childrens Academy
Areeba Salema Walsingham House School
Arya Gijane Wisdom World School
Ashlesha Bakshi Dhirubhai Ambani International School
Caroline DSa Jasudben M.L. School
Eva Shah St. Gregorios High School
Haswi Shah Gokuldham High School
Janvi Shetty Pawar Public School Chandivali
Jhilmil Patel Sanjivani International School
Kaavya Thaker Marble Arch School
Kavya Jain Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Keya Sanghvi Dhirubhai Ambani International School
Kimaya Fonseca Lakshdham High School
Krisha Mehta Kapol Vidyanidhi International School
Mahee Patel The J.B. Petit High School for Girls
Mahika Raghunathan Bombay Scottish School Powai
Mishti Shah Queen Mary School
Neha Ratnavath Ryan International School Nerul
Paridhi Mohta C.N.M School
Pravara Jain Prime Academy (ICSE)
Radha Teli The Cathedral & John Connon School
Reina Doshi Smt. Sulochanadevi Singhania School
Renaa Jain Jamnabai Narsee School
Riya Bali Jankidevi Public School
Rujuta Savanur Vidya Valley
Rupsa Paul Hiranandani Foundation School Thane
Saee Karvir National English School
Sanchati Bhattacharya Lilavatibai Podar School
Sawar Akuskar Smt. Sulochanadevi Singhania School
Sharvari Joshi Vibgyor High Balewadi
Shreya Kabra N.L. Dalmia High School
Shrimayi Patil Ryan International School Nerul
Tanya Kamat Lilavatibai Podar School
Tisha Rao Christ Church School
Umang Bajaj Podar International School Nerul
Vritika Sampat The Cathedral & John Connon School
Yashin Gedam Pawar Public School Chandivali


SR.NO.18 EVENT NO. 60 50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
Name
Club
Abha Mirashi Hiranandani Foundation School Thane
Aleina Agarwal Vidya Valley
Ananya Shah Dhirubhai Ambani International School
Anika Shah The Cathedral & John Connon School
Anushka Naidu Hiranandani Foundation School Powai
Devyani Mistry Ryan International School Malad
Dipti Chaphekar Parle Tilak Vidyalaya
Diya Changwani Hiranandani Foundation School Powai
Haswi Shah Gokuldham High School
Kanishka Shetty Hiranandani Foundation School Thane
Kavya Jain Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Keren Wadhwani Dhirubhai Ambani International School
Kiara Bangera Dhirubhai Ambani International School
Krupa Shah Gokuldham High School
Maithilee Mangaonkar Gokuldham High School
Mihika Desai Lakshdham High School
Pravara Jain Prime Academy (ICSE)
Pushya Sahajwani Gokuldham High School
Reina Doshi Smt. Sulochanadevi Singhania School
Riya Bali Jankidevi Public School
Saeesha Wade Lakshdham High School
Sajal Gupta Lakshdham High School
Sawar Akuskar Smt. Sulochanadevi Singhania School
Sharanbir Mand Marble Arch School
Sharvari Joshi Vibgyor High Balewadi
Siya Shetty The Cathedral & John Connon School
Srushti Chandorkar Vibgyor High Balewadi
Umang Bajaj Podar International School Nerul
Urvi Bengani Pawar Public School Chandivali


SR.NO.24 EVENT NO. 61 100 M. Free Style - Girls Under 12
Name
Club
Aarna Bhatt Lilavatibai Podar School
Alefiya Dhansura The J.B. Petit High School for Girls
Aleina Agarwal Vidya Valley
Anika Mohta The Cathedral & John Connon School
Anmita Shetty Lilavatibai Podar School
Anoushka Shah Dhirubhai Ambani International School
Diva Mogha The Cathedral & John Connon School
Maithilee Mangaonkar Gokuldham High School
Natanya George B.A.F. Petit Girls High School
Renaa Jain Jamnabai Narsee School
Saeesha Wade Lakshdham High School
Saiyashwata Salian Gokuldham High School
Sajal Gupta Lakshdham High School
Siya Shetty The Cathedral & John Connon School
Tanya Kamat Lilavatibai Podar School
Twisha Furia St. Gregorios High School


SR.NO.28 EVENT NO. 62 100 M. Breast Stroke - Girls Under 12
Name
Club
Aanya Mehta The Cathedral & John Connon School
Akashlina Dhar Bombay Scottish School Powai
Alefiya Dhansura The J.B. Petit High School for Girls
Anika Shah The Cathedral & John Connon School
Hiba Chougule Podar International School Nerul
Keren Wadhwani Dhirubhai Ambani International School
Mahika Raghunathan Bombay Scottish School Powai
Mahika Rakshit The Cathedral & John Connon School
Pragati Jha Gokuldham High School
Pritika Vazirani Euroschool Airoli
Priyadarshini K. Lilavatibai Podar School
Sanika Daga Dhirubhai Ambani International School
Zahra Sakarwala The J.B. Petit High School for Girls


SR.NO.36 EVENT NO. 63 100 M. Back Stroke - Girls Under 12
Name
Club
Ananya Nadar Hiranandani Foundation School Powai
Anaya Punamiya The J.B. Petit High School for Girls
Arya Gijane Wisdom World School
Eva Shah St. Gregorios High School
Sanjana Salelkar Lilavatibai Podar School
Vritika Sampat The Cathedral & John Connon School


SR.NO.40 EVENT NO. 64 100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 12
Name
Club
Abha Mirashi Hiranandani Foundation School Thane
Ananya Shah Dhirubhai Ambani International School
Anoushka Shah Dhirubhai Ambani International School
Kiara Bangera Dhirubhai Ambani International School


SR.NO.46 EVENT NO. 65 200 M. Indl. Medley - Girls Under 12
Name
Club
Abha Mirashi Hiranandani Foundation School Thane
Akashlina Dhar Bombay Scottish School Powai
Aleina Agarwal Vidya Valley
Ananya Nadar Hiranandani Foundation School Powai
Anaya Punamiya The J.B. Petit High School for Girls
Devyani Mistry Ryan International School Malad
Mahika Raghunathan Bombay Scottish School Powai
Natanya George B.A.F. Petit Girls High School
Pragati Jha Gokuldham High School
Pritika Vazirani Euroschool Airoli
Pushya Sahajwani Gokuldham High School
Sharanbir Mand Marble Arch School
Srushti Chandorkar Vibgyor High Balewadi
Vritika Sampat The Cathedral & John Connon School


SR.NO.4 EVENT NO. 66 50 M. Free Style - Girls Under 14
Name
Club
Aarya Belsare Kapol Vidyanidhi International School
Adin Nahar Vibgyor High Balewadi
Amanat Malhotra St. Gregorios High School
Anagha Srinivasan Dhirubhai Ambani International School
Ananya Rane Universal High School Thane
Ananya Srinivasan Dhirubhai Ambani International School
Anoushka Patil Thakur Public School
Arya Tandel Jankidevi Public School
Dhvani Chheda Shishuvan School
Diya Das Sanjivani International School
Diya Sheth Jankidevi Public School
Gareema Goel Jamnabai Narsee School
Hezal Raikundela Smt. Sulochanadevi Singhania School
Indrayani Yadav Ryan International School Nerul
Jhalak Agrawal R.B.K. School
Jiya Gupta The Cathedral & John Connon School
Kajal Sharma Ryan International School Nerul
Kreya Parekh St. Gregorios High School
Lavisha Choudhary Greenlawns High School
Mallika Dasgupta Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Mallika DSa Jasudben M.L. School
Mann Naik Pawar Public School Dombivali
Mannat Tandon Podar International School Nerul
Matri Kunder Prime Academy (ICSE)
Naisha Vora Lakshdham High School
Nandita Ratnavath Ryan International School Nerul
Nisarga Salvi Thakur Public School
Nitya Rego Villa Theresa High School
Nupur Walavalkar Lilavatibai Podar School
Poorva Kale Lilavatibai Podar School
Poorvi Shetty Ryan International School Nerul
Priya Pherwani The Cathedral & John Connon School
Raisa Lalwani Hiranandani Foundation School Powai
Rhea Shah The J.B. Petit High School for Girls
Rhyah Raval Kapol Vidyanidhi International School
Ryna Mahajan The Cathedral & John Connon School
S. Surekha Prime Academy (ICSE)
Saakshi Mishra Villa Theresa High School
Sahili Rane N.L. Dalmia High School
Sanaya Shah Wisdom World School
Sanjana Gupta Lakshdham High School
Sara Kadu Gold Crest High School
Sharvari Manjeshwar Podar International School Nerul
Shraddha Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Sofya Amin Thakur Public School
Sukhprit Panjetta R.B.K. School
Swara Katdare Lilavatibai Podar School
Tanishka Sharma Ryan International School Kharghar
Tianishia Dawane Universal High School Thane
Unnati Kothari C.N.M School
Unnati Shah Ryan International School Nerul
Urula Pawar Sanjivani International School
Vishakha Kapadia Lakshdham High School


SR.NO.10 EVENT NO. 67 50 M. Breast Stroke - Girls Under 14
Name
Club
Adin Nahar Vibgyor High Balewadi
Ananya Rane Universal High School Thane
Aneya Shet Ryan International School Nerul
Anvesha Bagadi Thakur Public School
Apeksha Fernandes Bombay Scottish School Powai
Arya Tandel Jankidevi Public School
Dayita Bangera Gokuldham High School
Dhvani Chheda Shishuvan School
Divya Tulapurkar Bombay Scottish School Powai
Drishti Bist Hiranandani Foundation School Thane
Hezal Raikundela Smt. Sulochanadevi Singhania School
Indrayani Yadav Ryan International School Nerul
Jiya Gupta The Cathedral & John Connon School
Kajal Sharma Ryan International School Nerul
Kashish Kothari C.N.M School
Kreya Parekh St. Gregorios High School
Mallika Dasgupta Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Mallika DSa Jasudben M.L. School
Mannat Tandon Podar International School Nerul
Nidhi Dodeja Lilavatibai Podar School
Nyra Jain The Cathedral & John Connon School
Priya Pherwani The Cathedral & John Connon School
Raisa Lalwani Hiranandani Foundation School Powai
Rhea Shah The J.B. Petit High School for Girls
Saanvi Zutshi Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Sanaya Shah Wisdom World School
Sanjana Gupta Lakshdham High School
Sara Kadu Gold Crest High School
Sharvari Manjeshwar Podar International School Nerul
Shreya Gadodia Jankidevi Public School
Shrishti Chandak Ryan International School Nerul
Sneh Goyla Vibgyor High Balewadi
Surabhi Waingankar Lakshdham High School
Swara Katdare Lilavatibai Podar School
Tanisha Chheda The J.B. Petit High School for Girls
Vishakha Kapadia Lakshdham High School
Yatee Palekar N.L. Dalmia High School
Zyra Irani Villa Theresa High School


SR.NO.16 EVENT NO. 68 50 M. Back Stroke - Girls Under 14
Name
Club
Anagha Srinivasan Dhirubhai Ambani International School
Aneya Shet Ryan International School Nerul
Diya Sheth Jankidevi Public School
Durva Redkar Gokuldham High School
Fareyha Amin The Cathedral & John Connon School
Hezal Raikundela Smt. Sulochanadevi Singhania School
Kashish Kothari C.N.M School
Kreya Parekh St. Gregorios High School
Nyra Jain The Cathedral & John Connon School
Raisa Lalwani Hiranandani Foundation School Powai
Rhea Shah The J.B. Petit High School for Girls
Rhyah Raval Kapol Vidyanidhi International School
Ruhi Joshi Wisdom World School
Saanvi Zutshi Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Samiksha Kasyap The Cathedral & John Connon School
Sanaya Shah Wisdom World School
Sanjana Gupta Lakshdham High School
Sara Kadu Gold Crest High School
Surabhi Waingankar Lakshdham High School
Tia Karkhanis Smt. Sulochanadevi Singhania School
Unnati Shah Ryan International School Nerul
Urula Pawar Sanjivani International School
Vedika Prabhudesai Hiranandani Foundation School Powai


SR.NO.22 EVENT NO. 69 50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
Name
Club
Ananya Kedia The Cathedral & John Connon School
Ananya Srinivasan Dhirubhai Ambani International School
Deeva Jadwani Beacon High
Dhrishni Sampat The Cathedral & John Connon School
Diya Sheth Jankidevi Public School
Durva Redkar Gokuldham High School
Jiya Gupta The Cathedral & John Connon School
Mallika Dasgupta Arya Vidya Mandir Bandra (W)
Naisha Vora Lakshdham High School
Nehal Chauhan Lakshdham High School
Shraddha Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Shrishti Chandak Ryan International School Nerul
Tia Karkhanis Smt. Sulochanadevi Singhania School
Vedika Prabhudesai Hiranandani Foundation School Powai


SR.NO.26 EVENT NO. 70 100 M. Free Style - Girls Under 14
Name
Club
Amanat Malhotra St. Gregorios High School
Ananya Kedia The Cathedral & John Connon School
Ananya Srinivasan Dhirubhai Ambani International School
Ariaa Sheth V.C.W. Arya Vidya Mandir
Dayita Bangera Gokuldham High School
Drishti Bist Hiranandani Foundation School Thane
Mallika DSa Jasudben M.L. School
Naisha Vora Lakshdham High School
Nehal Chauhan Lakshdham High School
Priya Pherwani The Cathedral & John Connon School
Ruhi Joshi Wisdom World School
Saanvi Zutshi Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Saarah Dhansura The J.B. Petit High School for Girls
Samiksha Kasyap The Cathedral & John Connon School
Shraddha Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Surabhi Waingankar Lakshdham High School


SR.NO.32 EVENT NO. 71 100 M. Breast Stroke - Girls Under 14
Name
Club
Apeksha Fernandes Bombay Scottish School Powai
Dayita Bangera Gokuldham High School
Divya Tulapurkar Bombay Scottish School Powai
Drishti Bist Hiranandani Foundation School Thane
Fareyha Amin The Cathedral & John Connon School
Nehal Chauhan Lakshdham High School
Samiksha Kasyap The Cathedral & John Connon School
Shrishti Chandak Ryan International School Nerul
Sneh Goyla Vibgyor High Balewadi
Tanisha Chheda The J.B. Petit High School for Girls


SR.NO.36 EVENT NO. 72 100 M. Back Stroke - Girls Under 14
Name
Club
Anagha Srinivasan Dhirubhai Ambani International School
Ariaa Sheth V.C.W. Arya Vidya Mandir
Durva Redkar Gokuldham High School
Ruhi Joshi Wisdom World School
Tia Karkhanis Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.40 EVENT NO. 73 100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 14
Name
Club
Ananya Kedia The Cathedral & John Connon School
Ariaa Sheth V.C.W. Arya Vidya Mandir
Deeva Jadwani Beacon High
Dhrishni Sampat The Cathedral & John Connon School
Saarah Dhansura The J.B. Petit High School for Girls
Shraddha Shetty Hiranandani Foundation School Powai
Sneh Goyla Vibgyor High Balewadi
Vedika Prabhudesai Hiranandani Foundation School Powai


SR.NO.44 EVENT NO. 74 200 M. Indl. Medley - Girls Under 14
Name
Club
Apeksha Fernandes Bombay Scottish School Powai
Deeva Jadwani Beacon High
Dhrishni Sampat The Cathedral & John Connon School
Divya Tulapurkar Bombay Scottish School Powai
Fareyha Amin The Cathedral & John Connon School
Nidhi Dodeja Lilavatibai Podar School
Saarah Dhansura The J.B. Petit High School for Girls


SR.NO.6 EVENT NO. 75 50 M. Free Style - Girls Under 16
Name
Club
Aditi Kamath Thakur Public School
Aditi Patil Fravashi Academy Nashik
Advikaa Ramesh Vibgyor High Balewadi
Ananya Lalwani Smt. Sulochanadevi Singhania School
Anmol Kumar G.D. Somani Memorial School
Anoushka Fonseca Lakshdham High School
Anya Tyagi Hiranandani Foundation School Thane
Avni Vats The Cathedral & John Connon School
D. Indira Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Gayatri Sanghi The J.B. Petit High School for Girls
Jahnavi Bali Jankidevi Public School
Joanna Jacob Gold Crest High School
Keya Mody Jamnabai Narsee School
Lekisha Gupta R.B.K. School
Mehek Jangid L.R. & S.M. Vissanji Academy
Mrunmayee Paunikar Parle Tilak Vidyalaya
Muskaan Patel Dhirubhai Ambani International School
Parthvi Shah Greenlawns High School
Purva Patil Ryan International School Nashik
Rhea Nahar Vibgyor High Balewadi
Riju Prasad Thakur Public School
Sanika Merchant The J.B. Petit High School for Girls
Sanjiti Saha B.A.F. Petit Girls High School
Shirley Singh Cambridge School
Siya Sabharwal Gold Crest High School
Sukrati Awasthi Lakshdham High School
Tanvi Mehta Gokuldham High School
Vidushi Godyeal Jankidevi Public School


SR.NO.12 EVENT NO. 76 50 M. Breast Stroke - Girls Under 16
Name
Club
Aanya Jain The Cathedral & John Connon School
Aditi Shah Villa Theresa High School
Anoushka Fonseca Lakshdham High School
Arshia Vora Bombay Scottish School Mahim
Jahnavi Bali Jankidevi Public School
Keya Daruwala The Cathedral & John Connon School
Kimaya Ahirrao Ashoka Universal School
Mallika Sinha Hiranandani Foundation School Thane
Muskaan Patel Dhirubhai Ambani International School
Rhea Nahar Vibgyor High Balewadi
Sanika Merchant The J.B. Petit High School for Girls
Shanaya Karkhanis Shishuvan School
Shirley Singh Cambridge School
Sukrati Awasthi Lakshdham High School
Tanvi Mehta Gokuldham High School
Vidushi Godyeal Jankidevi Public School


SR.NO.18 EVENT NO. 77 50 M. Back Stroke - Girls Under 16
Name
Club
Advikaa Ramesh Vibgyor High Balewadi
D. Indira Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Gayatri Sanghi The J.B. Petit High School for Girls
Iqra Shaikh Christ Church School
Jahnavi Joshi Lakshdham High School
Keya Mody Jamnabai Narsee School
Khushi Jain Lilavatibai Podar School
Khushi Patel Dhirubhai Ambani International School
Muskaan Patel Dhirubhai Ambani International School
Nivedita Parikh The Cathedral & John Connon School
Revati Kukade Vidya Valley
Riju Prasad Thakur Public School
Siya Sabharwal Gold Crest High School
Vidushi Godyeal Jankidevi Public School


SR.NO.24 EVENT NO. 78 50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 16
Name
Club
Aditi Shah Villa Theresa High School
Arshia Vora Bombay Scottish School Mahim
Gayatri Sanghi The J.B. Petit High School for Girls
Jahnavi Joshi Lakshdham High School
Khushi Deshmukh Queen Mary School
Khushi Jain Lilavatibai Podar School
Khushi Patel Dhirubhai Ambani International School
Kripa Gambhir The Cathedral & John Connon School
Mallika Sinha Hiranandani Foundation School Thane
Mrunmayee Paunikar Parle Tilak Vidyalaya
Sanjiti Saha B.A.F. Petit Girls High School
Tanvi Mehta Gokuldham High School


SR.NO.28 EVENT NO. 79 100 M. Free Style - Girls Under 16
Name
Club
Aditi Patil Fravashi Academy Nashik
Anoushka Fonseca Lakshdham High School
Anya Tyagi Hiranandani Foundation School Thane
Avni Vats The Cathedral & John Connon School
Iqra Shaikh Christ Church School
Khushi Deshmukh Queen Mary School
Purva Patil Ryan International School Nashik
Revati Kukade Vidya Valley
Taniya Madan Vidya Valley


SR.NO.34 EVENT NO. 80 100 M. Breast Stroke - Girls Under 16
Name
Club
Aanya Jain The Cathedral & John Connon School
Aditi Shah Villa Theresa High School
Arshia Vora Bombay Scottish School Mahim
Avni Vats The Cathedral & John Connon School
Keya Daruwala The Cathedral & John Connon School
Khushi Jain Lilavatibai Podar School
Kimaya Ahirrao Ashoka Universal School
Mallika Sinha Hiranandani Foundation School Thane
Mrunmayee Paunikar Parle Tilak Vidyalaya
Sanika Merchant The J.B. Petit High School for Girls
Shanaya Karkhanis Shishuvan School


SR.NO.38 EVENT NO. 81 100 M. Back Stroke - Girls Under 16
Name
Club
Advikaa Ramesh Vibgyor High Balewadi
Anya Tyagi Hiranandani Foundation School Thane
D. Indira Smt. RSB Arya Vidya Mandir
Devayani Bhor Sadhu Vaswani International School
Iqra Shaikh Christ Church School
Keya Mody Jamnabai Narsee School
Khushi Jain Lilavatibai Podar School
Khushi Patel Dhirubhai Ambani International School
Nivedita Parikh The Cathedral & John Connon School
Revati Kukade Vidya Valley


SR.NO.42 EVENT NO. 82 100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 16
Name
Club
Devayani Bhor Sadhu Vaswani International School
Jahnavi Joshi Lakshdham High School
Khushi Deshmukh Queen Mary School
Sanjiti Saha B.A.F. Petit Girls High School
Taniya Madan Vidya Valley


SR.NO.46 EVENT NO. 83 200 M. Indl. Medley - Girls Under 16
Name
Club
Aditi Patil Fravashi Academy Nashik
Devayani Bhor Sadhu Vaswani International School
Kimaya Ahirrao Ashoka Universal School
Shanaya Karkhanis Shishuvan School
Taniya Madan Vidya Valley


SR.NO.48 EVENT NO. 84 4 x 50 M. Free Style Relay - Girls Under 16
Name
Club
Bombay Scottish Powai Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Bombay Scottish School Powai
Cathedral Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 The Cathedral & John Connon School
D. Ambani Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Dhirubhai Ambani International School
Gokuldham Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Gokuldham High School
Hiranandani Powai Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Hiranandani Foundation School Powai
Jamnabai Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Jamnabai Narsee School
JB Petit Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 The J.B. Petit High School for Girls
Lakshdham Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 16 Lakshdham High School


SR.NO.30 EVENT NO. 85 4 x 50 M. Medley Relay - Girls Under 16
Name
Club
Bombay Scottish Powai Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Bombay Scottish School Powai
Cathedral Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 The Cathedral & John Connon School
D. Ambani Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Dhirubhai Ambani International School
Gokuldham Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Gokuldham High School
Hiranandani Powai Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Hiranandani Foundation School Powai
Jamnabai Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Jamnabai Narsee School
JB Petit Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 The J.B. Petit High School for Girls
Lakshdham Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 16 Lakshdham High School


SR.NO.2 EVENT NO. 86 50 M. Free Style - Girls Under 18
Name
Club
Aastha Thakkar Lilavatibai Podar School
Abha Mistry Atul Vidyalaya
Dishita Patel Atul Vidyalaya
Ishani Desai Bombay Scottish School Mahim
Pragati Gupta Jasudben M.L. School
Roshni Goela The Cathedral & John Connon School
Sanah Bhabha Jamnabai Narsee School
Tirtha Pawar Bombay Scottish School Mahim
Vamika Gidwani Bombay Scottish School Mahim
Vinesha Shah Atul Vidyalaya


SR.NO.6 EVENT NO. 87 50 M. Breast Stroke - Girls Under 18
Name
Club
Aditi Nazre Bombay Scottish School Mahim
Dishita Patel Atul Vidyalaya
Nirali Makwana Atul Vidyalaya
Pragati Gupta Jasudben M.L. School
Tirtha Pawar Bombay Scottish School Mahim
Tyra Falcao The Cathedral & John Connon School
Vamika Gidwani Bombay Scottish School Mahim


SR.NO.12 EVENT NO. 88 50 M. Back Stroke - Girls Under 18
Name
Club
Ria Bafna The Cathedral & John Connon School
Ria Desai Atul Vidyalaya
Ruchika Bedi Hiranandani Foundation School Powai
Sanah Bhabha Jamnabai Narsee School
Sneha Karthik Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.16 EVENT NO. 89 50 M. Butterfly Stroke - Girls Under 18
Name
Club
Anisha Bhattacharya Smt. Sulochanadevi Singhania School
Sanah Bhabha Jamnabai Narsee School


SR.NO.22 EVENT NO. 90 100 M. Free Style - Girls Under 18
Name
Club
Abha Mistry Atul Vidyalaya
Anisha Bhattacharya Smt. Sulochanadevi Singhania School
Dishita Patel Atul Vidyalaya
Priya Desai Atul Vidyalaya
Roshni Goela The Cathedral & John Connon School
Ruchika Bedi Hiranandani Foundation School Powai
Tirtha Pawar Bombay Scottish School Mahim


SR.NO.26 EVENT NO. 91 100 M. Breast Stroke - Girls Under 18
Name
Club
Aditi Nazre Bombay Scottish School Mahim
Nirali Makwana Atul Vidyalaya
Pragati Gupta Jasudben M.L. School
Vinesha Shah Atul Vidyalaya


SR.NO.34 EVENT NO. 92 100 M. Back Stroke - Girls Under 18
Name
Club
Ruchika Bedi Hiranandani Foundation School Powai
Sneha Karthik Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.38 EVENT NO. 93 100 M. Butterfly Stroke - Girls Under 18
Name
Club
Aditi Nazre Bombay Scottish School Mahim


SR.NO.44 EVENT NO. 94 200 M. Indl. Medley - Girls Under 18
Name
Club
Anisha Bhattacharya Smt. Sulochanadevi Singhania School


SR.NO.48 EVENT NO. 95 4 x 100 M. Free Style Relay - Girls Under 18
Name
Club
Bombay Scottish Mahim Team 4x50 M. Free Style Relay - Girls Under 18 Bombay Scottish School Mahim


SR.NO.32 EVENT NO. 96 4 x 100 M. Medley Relay - Girls Under 18
Name
Club
Bombay Scottish Mahim Team 4x50 M. Medley Relay - Girls Under 18 Bombay Scottish School Mahim